Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretni két embert egyszerre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretni két embert egyszerre?

Figyelt kérdés

Tudom sokan azt mondják nem lehetséges de mi van ha mégis. Nagyon rossz helyzetben vagyok mivel úgy érzem két embert szeretek igazán mélyen. De egyiküktől sem tudnék elszakadni mert úgy érzem a szívem tépném ki..


Miért történik ez? Vagy mit gondoltok ennek mi a vége?


Ti voltatok már ilyen helyzetben?


2022. okt. 4. 20:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
És a másik kettő tud egymásról, vagy velük ezt nem közölted? Poliamória lehet működik, még. De három emberes játék ez ha a másik kettőből egynek nem ez a felfogása akkor lesznek bonyodalmak. Azért az is furcsa egy lélek aki többfelé tud szeretni, tudom tudom maradi vagyok. Én ezt el is fogadom, de én nekem ez nem menne.
2022. okt. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszem, hogy lehetsz egyszerre 2 emberbe szerelmes, DE az egyiket mindig jobban fogod szeretni a másiknál (tapasztalat). Ugyanolyan mértékű szerelmet nem érezhetsz egyszerre 2 ember iránt. Erre akkor jöttem rá, mikor az egyikkel szakítottam, utána világosodott fel a szemem, hogy aki megmaradt, őt nemis szerettem annyira mint a másikat, így vele is szakítottam a végén, mert nem éreztem iránta ugyanazt, mint akkor, amikor megvolt még a másik. 25n
2022. okt. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

11-es. Igen én is szóról szóra ugyanezt gondoltam mint te amíg benne nem találtam magam ebben a helyzetben.


Nem tudja ezt senki csak én magam.

2022. okt. 5. 15:52
 14/16 anonim ***** válasza:
13 ha ennyire tudnád akkor nem írtál volna ide egy kérdést. Amúgy meg az se mindegy hogy ugyanakkor ismerted meg vagy később az egyiket, mert az fellángolásnak hívják. Amúgy ezeknek sosincs jó vége.
2022. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Az egyiket később, de nem hinném hogy fellángolás mert ahhoz ez már hosszú ideje tart.
2022. okt. 6. 04:18
 16/16 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagy egyikkel és másikkal? Sexelsz is velük?
2022. okt. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!