Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két éve nem bírom elfelejteni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve nem bírom elfelejteni. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Volt egy hölgy kollégám, akivel két éve összemelegedtünk. Én akkoriban szálltam ki egy kapcsolatból ezért nem álltam készen még egy újra, de nagyon tetszett és azonnal összhang volt köztünk. Nagyon jó volt vele lenni, ő is így érezte de neki bizonyosság kellett így nem léptünk tovább és pár héten belül külföldre költözött, de még elötte adott egy csókot búcsúzóul. Azóta hiába randiztam számos lánnyal, sőt egy évig “jártam” is valakivel, de Őt sosem tudtam elfelejteni. Mindig eszembe jut, Ő lehetett volna a feleségem, minden tekintetben megfelelt volna de ezt akkor még nem fogtam fel. Ő már nem fog hazaköltözni, én sem mehetek el családi okok miatt. Hogy tudnám Őt elfelejteni? Sikerülni fog valaha? Úgy érzem csak érte lennék hajlandó megállapodni. Marad az örök álmodozás, vágyakozás?


30F



2022. okt. 7. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

És ez 2 éve ?

...Pszichológus

2022. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben nem hiszek…


Ha annyira akartad/szeretted/kellett volna, akkor nem hagyod elmenni. Az hogy most meg mikor már nincs itt tipródsz, csak saját magad generálod, valamiért.


Szerintem utólag szépen fel nagyok ja az agyad a lehetőséget, amit elszalasztottál, mi kert volna ha stb. Ami valahol normális mert ilyen a működése az agynak.


Szerintem valamiért neked kényelmes így ábrándozik biztonságosan, mert tudod hogy sose fogtok egymás fele mozdulni már. Persze ez csak az én véleményem, de ebben én nem hiszek, hogyha valaki akar valamit az ne tegyen érte.

2022. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
*telefon
2022. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem rajtam mult, csaladi okokbol koltoznie kellett, es ahogy irtam, nem alltam keszen 1 honappal egy sokeves kapcsolat utan egy ujra. En sajnos csaladtagom egeszsege miatt nem koltozhetek el, de tovabb sem tudok lepni.
2022. okt. 8. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!