Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A tini, húszas évek eleji...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tini, húszas évek eleji kapcsolataid milyenek voltak, mennyi élményt, boldogságot, csalódás, szomorúságot stb okoztak?

Figyelt kérdés
Van olyan aki annak örülne ha inkább lett volna még kapcsolta?
2022. okt. 17. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalként vaciláltam nagyon magamban, hogy készen állok-e komolyra és hogy megéri-e, de nagyon nem bántam meg, hogy összejöttünk :)
2022. okt. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb romeo es julia szint.

Szülői tiltások barátom öngyilkossági kísérlete elvalasztas egymastol. Meg ilyesmik.


14-17 éves koromig tudtunk egyutt lenni szökve titokban.

17 évesen a búcsú egymástól..(barátom ekkor volz 19. Megkért a szuleimtől de nem engedtek el vele)


Hát hamar fel kellett nőnöm ugy érzem

(Magyarok vagyunk)

2022. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
21 voltam, mikor először komoly kapcsolatom lett. Előtte nem volt párkapcsolati tapasztalatom. Nem bántam meg. 9 év telt el azóta, és ő már a férjem. Sokan kérdezik, hogy nem sajnálom-e, hogy "nem éltem ki magam", de ezen nincs mit sajnálni. Mindig, mindenben a minőségre és soha nem a mennyiségre törekedtem. Szerencse, hogy ezt már az első kapcsolatomban sikerült megtalálni. Nem gondolom, hogy bármivel is eléőrébb lennék, vagy boldogabb lennék, ha lett volna rajta kívül még 4-5 kapcsolatom.
2022. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
max viszonzatlan tetszés.. semmi több. Felnőtt fejjel örülök,hogy kimaradt s nem erre pazaroltam a fiatal éveimet.
2022. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 3,5 éve vagyok együtt a barátommal, én még csak 22 éves vagyok. Rajta kívül nem volt senkim, csak 2 futó kalandom 2 pasival előtte. Sokat görcsöltem, hogy fejben jó vagyok e egy kapcsolathoz és hogy tényleg el akarok e köteleződni ennyire, meg hogy jól érzem e amit érzek iránta. Nagyon vonzottuk egymást minden szinten, lélekben és testileg is, ezért én kockáztattam vele és nyertem. Csodás vele azóta is, soha senki nem volt, akivel így megértenénk egymást egyre inkább mélyül a dolog. Igazán jól érzem magam vele. Nem bánom egyáltalán ha kihagytam bármit is a fiatalabb éveimből, ezért megérte.
2022. okt. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen lett először komoly kapcsolatom, 6 évig tartott, nagyon egészségtelen volt, nagyon mélyre kerültem tőle, de beindított bennem egy olyan változást, hogy jobb emberré váltam (a legközelebbi barátaim is közölték már velem, hogy a jelenlegi személyiségemet össze sem lehet vetni az akkorival). 2 évvel később ismét lett egy kapcsolatom, 2,5 évig tartott, az abban segített, hogy kikristályosodjon bennem, hogy mire vágyom. Szerintem minden kapcsolatból tanul az ember.
2022. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Majdnem 19 voltam, amikor összejöttem az első szerelmemmel, aki ma már a vőlegényem. Van ilyen is. Nem hiányzott az, hogy kiéljem magamat. Van, aki sajnál emiatt, van aki meg irigyel, hogy ilyen korán megtaláltam a társam. Én szerencsésnek gondolom magam, mellette jöttem rá, hogy mit akarok az élettől, együtt nőttünk fel. Együtt éltük meg az első munkát, hogy milyen albiba költözni, vettünk egy közös kocsit, együtt fedeztük fel a szexet stb. Most majd együtt veszünk házat. :D

27/nő

2022. okt. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

20 voltam, mikor összejöttem az első párommal. Bár még nem telt el olyan sok idő, még mindig együtt vagyunk, kifejezetten egészsége, boldog és kiegyensúlyozott a kapcsolatunk. Vannak elég komoly közös terveink a jövőre nézve. Rengeteg öröm forrása minden nap. Voltak kisebb vitáink, higgadtan megbeszéltük, szóval nem igazán okozott fájdalmat.


Komoly esélyt látok arra, hogy tényleg mellette fogok megöregedni.

2022. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 22 évesen volt először párkapcsolatom, és azóta egyetlen (már nem vagyunk együtt, jelenleg egyedülálló vagyok). Ameddig jó volt, addig fantasztikus kapcsolat volt, és nagyok sok mindent köszönhetek neki - azt, hogy éreztem azt, hogy szerethető vagyok külsőre és belsőre is (mindkét téren rettenetesen önbizalomhiányos voltam és kishitű, és főleg a külsőm miatt a családomtól folyton kaptam a kutyázást meg virágnyelven másoktól is), rengeteg élményekben gazdag közös programot, párkapcsolati tapasztalatot, megértést, türelmet, gondoskodást.
2022. okt. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!