Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tudnak egyes emberek...

Miért tudnak egyes emberek olyan könnyedén kilépni egy kapcsolatból? Nincs bennük semmi érzés a másikkal szemben?

Figyelt kérdés

Azt megértem, ha azért lép ki, mert toxikus hatással van rá a másik, de amikor ilyenről szó sincs és úgy szakítsa meg egyik napról a másikra szó szerint a "barátságot".

Mi lehet az oka ilyen esetben?

Miért megy nekik ilyen egyszerűen?



2021. dec. 24. 06:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Erről őket kellene megkérdezni, lehet hirtelen lett más társasága, más barátok és így "oldja meg" a kapcsolat megszakítását.
2021. dec. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Kinek mi a toxic, nekem pl az nem tetszett az elozo kapcsolatban, hogy nem haladtunk egyrol a kettore, csak folyt el a penz hulyesegekre. Egyre tobb lett a vita, kozben megismertem mast is, igy egyik naprol a masikra jelentettem be, hogy akkor fejezzuk be. Nxilvan ez a gondolat bennem sokkal elobb megfogalmazodott mar, csak egyreszt nem mertem meglepni masreszt adtam eselyt h valtozton valami, de nem valtozott. Mindig van oka a szakitasnak... van amikor szereted a masikat meg de esszel belatod hogy jobb elengedni a sajat erdekedben.
2021. dec. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván van oka. Ha más nem, az, hogy az illetőre ráunt. Fájdalmas meg minden, de senkinek nem kötelessége olyannal töleni a szabad idejét, akit nem kedvel, és talán te sem örülnél, ha valaki csak szánalomból lenne veled.
2021. dec. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Fiú-lány barátságról van szó és a srác meleg, szóval arról sincs szó, hogy valamelyikünk többet érez, ezt teljes mértékben ki lehet zárni. Nagyon konfliktusok sem voltak köztünk, talán 1-2 de az se fordult át hatalmas veszekedésekbe.

Megkérdezni nem szeretném tőle, mert tolakodó sem szeretnék lenni vagy nagyon ráakaszkodó.

2021. dec. 24. 07:58
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Rád unt. Szomorú, de ez van. Legyél szomorú nyugodtan, gyászold el, aztán fogadd el és lépj tovább. Nem igazán tudsz mást tenni.
2021. dec. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

A felszínes "barátságok" általában ellaposodnak, maguktól elhalnak.

A komoly, érett barátságok viszont nem szűnnek meg szó nélkül egyik napról a másikra, kivéve, ha az egyikük meghal.


Ha te úgy gondolod, hogy az utóbbiba tartoztatok, akkor mindenképpen tedd fel a kérdést, az még nem tolakodás, vagy ráakaszkodás.

Lehet akár valami félreértés is, add meg ezt a lehetőséget a barátságotoknak!

2021. dec. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván volt előzménye, amiről te nem tudsz.
2021. dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Milyen előzményekre lehet itt gondolni? Ki tudnád nekem fejteni bővebben kérlek?

Sajnos nincs ebben nagy tapasztalatom.

2021. dec. 24. 18:04
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerjük a szereplőket, nem tudhatjuk


#7

2021. dec. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg el kell engednem őt és hagyni hadd menjen... 😔
2021. dec. 24. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!