Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezt joggal bánom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt joggal bánom utolag?

Figyelt kérdés
Hallgatók vagyunk, nekem van ösztöndíjam, neki nincs. Kivettünk randihelyként egy hotelt amit én fizettem (22 ezer Ft). Utána este elmentünk helyekre enni is, itt azt hittem mindenki fizeti magának, de ott kérés nélkül automatikusnak vette hogy én fizetem az ő kajáját is, így összesen az az este minimum 35 ezerbe került nekem. Ő 1 alkalommal hívott meg engem italra és a gumit is mindog ő állja, viszont én még mindig többször "hívtam meg". Valahogy semmi empátia nincs benne hogy érezze hogy néha lehetne hálás vagy hogy nem annyira magátol értetődő az hogy én mindig kifizetem.

2022. okt. 20. 09:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Arra van a szád, hogy jelezd ha problémád van.
2022. okt. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
7%
Akinek nincs pénze, az ne járjon helyekre enni. Ha lenne saját lakásod, akkor azért se kéne fizetni.
2022. okt. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Itt nem arrol van szó

Hanem hogy neki eszébe se jutma beleszállni

2022. okt. 20. 09:40
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólj, hogy neked erre nincs kereted.
2022. okt. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Utólag nem. Ez olyasmi amit előre kell tisztázni.
2022. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Pancser vagy. Ennyi. De komolyan...
2022. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélhetnétek, hogy sok volt ez így neked.
2022. okt. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Bánthatod, de annak aztán semmi értelme. Tanulj belőle, legközelebb a szádat használd egyenes kommunikációra is és akkor máris nem lesz mit bánnod.
2022. okt. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Értem, azt szemrebbenés nélkül meg tudjátok beszélni, hogy szereti-e a másik a kikötözős szexet, mi a véleménye az análszexről, hogyan védekezzetek és hova lehet élvezni, de hogy hogyan kellene a randiköltségeket megosztani amíg egyikőtök sem nyert a lottón vagy szerzett jól fizető állást, az tabu. Értem én, csak mégsem.

(közben azért vágom, hogy létezik szolidaritás, és aki jobban áll, az esetleg többet vállalhat, de az nagyon nem oké, hogy az arányok ennyire drasztikusan felboruljanak)

2022. okt. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem eleve ne menjetek ilyen költséges helyekre, ha téged se vet fel a pénz. De jelezni kell neki máskor, hogy megosztva gondolod a költségeket. Nem hiszem, hogy empátiahiány, nincs sok pénze, eddig is fizettél programokat, plusz esetleg korábbi pasiknál is azt szokta meg, hogy a férfi fizet. Én nem vagyok ilyen, félre ne értsd, minden partnernél saját költség/felezés pártján vagyok, és csak akkor fogadom el, ha a másik nagyon erősködik, hogy fizeti az én részem is, de nem mindenki ilyen.
2022. okt. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!