Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jo ötlet megírni neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jo ötlet megírni neki?

Figyelt kérdés

A végen ott lesz a kor is, legyszi ne írjatok olyanokat, hogy picik vagyunk es nem érezhetek szerelmet, stb.....

Csak a normális válaszok érdekelnek


Van egy fiu a régi osztályomba akibe ugy érzem, hogy szerelmes vagyok , eléggé bonyolult volt a "kapcsolatunk" : olyan "jeleket" is "küldött" felém, hogy tetszem neki, de attól felek, hogy ez csak egy jo "vicc" volt a részéről , de ezt konkrétan soha nem jelentette ki es nem is utalt ra, csak en igy érzem


Arra gondoltam, hogy megírom neki facen, hogy ezt meg kene beszélni, mert en nem ertem amit csinált es jo lenne legalább egy kicsit tisztázni leginkabb személyesen es odairnam ( mielőtt azert nem írna vissza) hogy NEM randi


Szerintetek jo ötlet?


14/L 14/F



2014. nov. 26. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább csak annyit írj neki, hogy beszélgetni akarsz vele személyesen.
2014. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha érdekel téged a fiú, ha tetszik, neked, akkor tényleg felesleges odaírnod a végére, hogy nem randi. Értelek egyébként, elsőnek csak tisztázni szeretnéd vele. De ez nem csak a te korodban, jóval később, felnőtt nőként is annyira jellemző... tetszik nektek valaki, randizni szeretnétek vele, EZÉRT úgy tesztek, mintha nem tetszene és nem randizni akarnátok.


Sosem egyenesen vagy őszintén, ez annyira kiábrándító.

2014. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azert akarom odaírni, mert meg régebben megkérdeztem tole, hogy talalkozunk-e kutyasétáltatásra ( neki is van, nekem is) , de arra nem válaszolt es nem is latta, Sztem direkt

Es enTENYLEG csak tisztázni akarom a dolgot, mert nem ertem , es Sztem ugy sincs nála sok esélyem :/

2014. nov. 26. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!