Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen ötlet 3 hónappal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötlet 3 hónappal a szakítás után ezt megírni neki?

Figyelt kérdés

A volt barátom a kapcsolatunk közben nagyon sok fájdalmat okozott, ami még ma is kísért. Nagyon durva dolgokat mondott, amikor veszekedtünk, ilyeneket, hogy nekem sose lesz barátom ha szakítunk vagy ha mégis az is kidob mert elviselhetetlen vagyok, meg hogy nem lesz belőlem semmi és nincs semmi értékes bennem...

Nagyon meg szeretném mondani neki, hogy tévedett és hogy szemét húzás volt tőle, mert nem mondtam még el neki, mert amikor szakított akkor inkább azon voltam hogy visszafogadjon, de már nem beszélünk 2 hónapja.


Úgy érzem ez kell a továbblépéshez, mert szerelmes már nem vagyok belé csak egyszerűen nagyon zavar hogy tönkretette az önbizalmamat és most röhög azon hogy elérte ezt a célját...


2017. ápr. 7. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hulyeseg...lehet neked konnyebb lesz,de o meginkabb "elszall " magatol,hogy Te most is vele foglalkozol,es hogy meg mindig itt tartasz!

Tartsd magad...ne sullyedj le!

2017. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Mondom ezt úgy, hogy nem rég vettem fel a kapcsolatot a volt barátommal, akivel még több mint 4 hónapja váltunk szét hasonló körülmények között. Én azért vettem fel a kapcsolatot vele, mert már nem éreztem haragot és hiányzott emberileg. Jó érzés volt vele beszélgetni és nem kavart fel semmilyen érzelmet, így inkább megkönnyebbültem. Viszont nem hinném, hogy te ettől megkönnyebbülnél, hogy megírod neki... mert mit is írnál meg? Tönkretette az önbizalmad, de elméletileg már újraépítetted, akkor meg nem mindegy, hogy mit gondol, mit hisz? Annak nincs értelme, hogy most felveszed vele megint a kapcsolatot, hogy ennyi idő után beolvass neki, hogy nem volt igaza, ebből inkább csak azt látná, hogy még mindig ezen kattogsz. Engedd el, hogy ő mit csinálhat, hogy röhöghet-e rajtad, és a saját életed éld :)

(ez most nagyon könnyen írtam le, nekem se ment/megy mindig így, tudom, hogy nem ilyen egyszerű, mint leírni ezeket a sorokat)

2017. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ez kell a lelki nyugalmadhoz akkor hozd a tudomására,de ha azt várod ,hogy majd magába néz és bocsánatot kér akkor könnyen lehet tévedsz,erre nem árt felkészülnöd.Az is lehet csak röhög rajta egyet.Te látod van-e értelme.
2017. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az élet igazol. Ne fuss olyan után, aki tönkretett, akkor is ha nem „olyan” futás.

Valószínűleg azért nem beszéltek, mert már egyáltalán nem érdekli mi van veled. Hagyd, és ne akarj bosszút állni úgymond, mert azzal lesüllyedsz az ő szintjére.

Amiket meg rád és rólad mondott, engedd el, mind hazugság. Azáltal, hogy ezeket mondta a gyengeségét bizonyította feléd. Azért volt veled mert félt, hogy másnak nem kellene és kihasználta a kedvességedet, visszaélt a szerelmeddel.

Hagyd békén. Amikor ő lezüllött lesz barátnő nélkül te boldog párkapcsolatban fogsz élni.

2017. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vacak ötlet. Régi sebeket nem vakarászunk. Nem könnyebbülnél meg tőle, az is baj lenne, ha válaszolna, az is ha nem.


Viszont ettől még leírhatnád az egészet: papírra. Aztán égesd el! Jó, én bevallottan grafomániás vagyok, de biz' isten segít rendszerezni a gondolataidat és elengedni az ezzel kapcsolatban érzett feszültségeket, anélkül, hogy nagyobb hülyeséget csinálnál.

2017. ápr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legjobb bosszú az ilyen tipusú pasiknàl az ha nagyégbe tojsz a fejére akkor majd egy idő utàn észre veszi ne aggódj!Az exemmel igy jàrtam én nyomultam egy darabig ő meg folyamatosan megalàzott aztàn meg összevesztünk és ên doptan kb pàrhonapra rà felhivott telefonon de leràztam !
2017. ápr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!