Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek helyemben? Felkeresnétek?

Figyelt kérdés

Van egy adott srác. Egész nyáron randizgattunk, nagyon sokat beszélgettünk. Olyanok voltunk mint két tojás. Én ( L,22) hamar éreztem közöttünk a lelki fonódást. Azt éreztem,hogy ebből kapcsolat lesz. Úgy szimpatizált velem mint én vele. Ő kicsit messzebb lakik tőlem, munkáinkból adódóan keveset tudtunk találkozni. De ha találkoztunk is, az minőségi idő volt.

De a lényeg.. Pár hete összekaptunk,összevesztünk. Lényegében egy témában máshogy gondolkodtunk, ő nagyon hevesen reagálta le, én pedig csak próbáltam magamat adni. A vége az lett hogy elköszöntem tőle, aznapra. Úgy éreztem,hogy ez kicsit sok volt, mármint ami a veszekedésből lejött. Nagyon sértő mondatokat “vágott” hozzám. Soha nem volt ilyen ő.

Ez volt 2 hete. Azóta egy szót sem beszéltünk. Mindennap a fejemben motoszkál a gondolata,hogy felkeresem és írok neki. De valami azt sugallja,hogy most ezt nem nekem kellene megtenni.

Nagyon hiányzik, minden nap. Minden egyes percben. De tudom,hogy az önbecsülés is fontos. Ő sértett meg, ami nagyon fájt. De nem tudatosul benne. Ez által arra tudok következtetni,hogy annyira nem is érdekeltem őt?! Főleg ha 2 hete nem is erdekli,hogy mi van velem?

Lényeg a lényeg.

Ti felkeresnétek helyemben a srácot?

Vagy hagyatkoznátok inkább a megérzésekre,amik azt mondják,hogy ezt nem nekem kell megtennem?!


(Ui:felnőtt emberről van szó,aki 30 eves)



2022. okt. 22. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hallgass a megérzéseidre! Ha valakinek fontos vagy, az tudatja veled.
2022. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem keresném meg. Főleg, hogy ő volt az aki megsértett.
2022. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem keresném meg a helyedben.
2022. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha
2022. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem keresném fel.
2022. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Gratulálok neki, hogy felnőtt ember létére így viselkedik egy véleménykülönbség miatt. Ez sajnos nevetséges.
2022. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki így viselkedik egy egyszerűbb félreértés esetén az hogyan viselkednek egy komolyabbnál?

Valószínűleg még nem sikerült teljesen felnőlnie.

Jobb az hogy ez még így a kapcsolat elején jött elő.

Most tőle függ minden, ha ő nem ír és kér bocsánatot akkor zárd le, jobban jársz ha a megérzésedre hallgatsz.

2022. okt. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!