Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha bejelölöm azzal már jelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bejelölöm azzal már jelet adok neki hogy ismerkedni szeretnék vele, es ha tetszem neki írni fog? Vagy ennyire nem egyertelmű? 23L

Figyelt kérdés

Kineztem magamnak valakit, nem ismerjuk egymast. Soha nem csinaltam ilyet de szeretnem bejelolni facebookon, beszelni szeretnek vele

De mik az opciok? Tenyleg nem tudom mert sosem csinaltam ilyet

Ha bejelolom es tetszem neki, akkor vajon irni fog mert erteni fogja hogy tetszik?

Vagy irjak is neki egy sziat , hogy egyertelmuve tegyem hogy beszelni akarok vele?

En csak a jelet szeretnem megadni, aztan ha tetszem neki atadom neki a hoditas szerepet, segitsetek hogyan mukodik ez?

En szivesen ra is irok, csak ha nagy ra az esely hogy irni fog jeloles utan akkor inkabb jobb lenne ha ugy inditanank, hogy o ir.

Szerintem elegge csajozos, de nem tudom online mennyire az

26 eves! En 22


2022. nov. 1. 00:00
A kérdező szavazást indított:
Csak jelöljem be, aztán ha tetszem neki írni fog
Egy jelölés miatt nem fog írni akkor sem ha tetszem
Jelöljem be és írjak is rá
22 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyebkent tudom hogy barhogy alakulhat es nem lehet tudni elore, de en segitsegre es tapasztalatra lennek kivancsi! Szoval azt ne irjatok hogy "honnan tudjuk" meg stb
2022. nov. 1. 00:01
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen, első lépésnek teljesen jó. Ha magamat nézném pl., én srác vagyok. Viszont ne írj rá. Legyen töke, kezdeményezzen. Ha nem ír rád nem érdekled annyira - hogyha félős is - hogy levetkőzze a gátlásait. Megadtad az első lépést, ha nem idióta és meleg, akkor írnia kell.
2022. nov. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
4. Az a baj a kezdemenyezessel, hogy nem tudhatja biztosra hogy en akarok tole valamit
2022. nov. 1. 00:19
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Nőként utálom, amikor egy férfi bejelöl, és egy szót nem képes írni. Szerintem nőként te is írj rá.
2022. nov. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
7. En is utalom. Ha nem ir par ora mulva irok neki
2022. nov. 1. 00:32
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Én nem. Szerintem a fogalmazáskészség az intelligencia jele. A másik szörnyűség, amikor egy pasi rám ír, és ilyeneket válaszol a kérdéseimr,e hogy aha meg lol. Miközben elvileg ő érdeklődik.
2022. nov. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%

Aha, vagyis ti jelölgethettek, meg irogathattok, de ha mi írunk, akkor azt utáljuk, világos.

Elmentek ti a francba.

2022. nov. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Ha erett ferfi tudni fogja, ha kis fiu meg akkor 2 perces dugasra szamit.
2022. nov. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
🤣🤣🤣
2022. nov. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Mucika, ilyenkor hol a fene nagy egyenjogúság? A férfiaknak egyre jöttök a jó tanácsokkal, hogy kezdeményezzenek bátran (feltéve persze hogy jó pasik), és ne is törődjenek a visszautasítással... ti meg már egy nyamvadt facebook-jelölés miatt feszkóban vagytok. 😂🤣😂
2022. nov. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!