Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tegyek ugy mintha autot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek ugy mintha autot akarnek tole venni vagy csak szimplan irjak ra ismerkedes celjabol? Nekem az elso szimpatikusabb

Figyelt kérdés

Van egy fiu akit kineztem magamnak

, viszont ismerem magam, ha csak ra irnek es beszelgetni kezdenenk vegig azt ereznem hogy csak en akarom azt a beszelgetest. Halalva van itelve igy az egesz. Lattam a bejegyzeseit facen, hogy autokat arul. Arra gondoltam, bejelolom es irok neki az autoval kapcsolatban es surgos talalkozot beszelek le vele, hogy megnezzem az autot. :D

Egyebkent nincs jogsim, de majd azt mondom ajandekba akarom venni.

Igy tudunk talalkozni anelkul, hogy en kezdemenyeztem volna. Aztan talalkozunk es az eletre bizom

Van ezzel valami baj szerintetek?

Szerintem ennyi jatszma belefer

Egyebkent sok kocsit arul, gondolom sokan mennek megnezni stb, nem nagy dolog hogy megnezem es aztan nem veszem meg. Ez még akkor is elofordulhatna ha komoly szandekbol szeretnem megnezni.


2022. nov. 3. 02:33
A kérdező szavazást indított:
Semmi baj nincs ezzel az autos tervvel
Szimplan irjak ra ismerkedes celjabol
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem játszmázok. Másnak sem ajánlom. Egy giccsparádé amcsi filmben elmennek az ilyenek, a valóságban szimplán csak szánalmas.
2022. nov. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mai világban egy nő is meghívhat kávézni. Inkább írj rá. 40f
2022. nov. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Elég gyorsan kiderül az ilyen, és ha ilyen eszelős nő jelenne meg a környezetemben, eleve kizárna minden mást. Az ilyen stalker viselkedést pszichopaták csinálják. Ne nyomozgass utána, meg kavarj, hanem mondd ki, hogy mit akarsz!
2022. nov. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Neeew
2022. nov. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Te csak egy kuncsaft leszel, semmi nem fog történni azon kívül, hogy rabolod az idejét.
2022. nov. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jo esellyel csak rabolnad az idejet. Ertem, hogy direktben beprobalkozni egy ferfinel diszkomfort erzetet valt ki beloled. De ennyire tultolt jatszamazassal meg nem lehet kapcsolatot kezdemenyezni. Ez a kinezek egy ismeretlent magamnak altalaban rosszul vegzodik. Minimum kene egy informalis kapcsolat, vagy egyertelmu szandek az ismerkedes elinditasahoz. Ilyen lehet peldaul egy tarskereson a kapcsolatfelvetel. Amit te probalnal, az az elobbi, odamesz latszatvasarlas celjabol, hogy meglegyen az informalis kapcsolat, de en inkabb valami kevesbe direkt modon probalnam felkelteni az erdeklodeset, mert itt csak egy vasarlo leszel szamara, egy nyug a nap folyaman a megelhetesert vivott kuzdelemben. Ha nem tudsz olyan dolgot kitalalni, vagy olyan kozos ismerost keresni, akin keresztul kapcsolatot tudsz teremteni vele, akkor inkabb engedd el, es fokuszalj olyanokra, akiknel tobb esely van a sikerre, mert nem nehezitett palyan kell probalkoznod.
2022. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!