Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit írhatnék annak akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írhatnék annak akinek nagyon szimpatikusak a válaszai, vele akarok lenni, de nem akarok nyomulni, vagy elszúrni az első benyomást?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 24. 08:13
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Tegnap eldöntöttem, hogy most már elég volt, írok neki, de nem tudom mit írjak.

Régóta tervezem, most nincs senkije most kellene lépnem, de nem tudom mit írhatnék.

Néha már neki álltam, írtam nagyon hosszú levelet és rájöttem ezzel elriasztanám, de nem bírnám ki, ha megint várnom kellene.

Mit írjak neki?


Lányként kezdeményeznék, ha tudnám hogyan tegyem meg az első lépést.

Valaki tud ebben segíteni?

2017. ápr. 24. 08:37
 2/28 anonim ***** válasza:

Szerintem kerüld el a nagy, romantikus vallomásokat meg jeleneteket. A kapcsolat nem rögtön a házassággal vagy összeköltözéssel kezdődik, hanem az ismerkedéssel. Ismered te egyáltalán ezt az embert, vagy csak idealizálod? Honnan veszed, hogy olyan, mint aminek elképzeled?

Vagy amúgy már ismered? Fel tudod venni a kapcsolatot vele? Van közös témátok? Tudtok találkozni?

2017. ápr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Évekkel ezelőtt felfigyeltem rá, nagyon szimpatikus, sokszor legszívesebben ráírtam volna, de nem tudtam mit.

Aztán amikor foglalt lett, akkor fájt, hogy a saját félénkségem és tehetetlenségem miatt elszalasztottam.

Most nincs senkije és írhatnék neki, csak nem találom a szavakat, mint valami szerelmes tini.

Rengeteg válaszát és kérdését olvastam már, nagyjából tudom milyen lehet. Persze élőben teljesen más lesz elsőre, hisz azt az érzelmes kedves oldalát az ember nem mutatja meg bárkinek.

Tudom milyen kérdést kellene kiírnom, hogy nagy valószínűséggel rám írjon, de nem akarok taktikázni, meg hazugsággal nyitni.

2017. ápr. 24. 08:56
 4/28 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést :D
2017. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Nagyon béna lenne ráírni priviben, hogy 'légyszi válaszolj' :D

Inkább ráírnék, hogy megakarom ismerni, nagyon tetszenek a válaszai.

Csak nem tudom mi lenne sok.

Annyi érzés kavarog bennem nagyon régóta, az elején úgy voltam vele, hogy csak egy fellángolás, de tegnap este eldöntöttem lesz ami lesz végre leírom neki mit érzek!

Csak ha leírom azzal nagy valószínűséggel elriasztom :(

Nem tudom mit mondjak neki.

Titkon reméltem válaszol a kérdésem alá, de ide pont nem írt.

Az biztos, hogy menten elájulnék ha válaszolna, vagy rám írna.

2017. ápr. 24. 09:32
 6/28 anonim ***** válasza:
Ajajj...melyik GYK-s celebbe szerettél bele ? :D
2017. ápr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Nem szereti ha celebnek szólítják :D

Emlékszem az első válaszára amit olvastam, akkor még nem volt kint a neve.

Azóta a kis szikra már lángba borított mindent :D

valaki választ is ad, vagy segít a kérdésben?

Nem akarok tovább várni!

2017. ápr. 24. 09:46
 8/28 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen írj rá.

Volt olyan,hogy én is egyszerűen ráírtam itt valakire,mert tetszettek a válaszai.

Mondjuk nem ismerkedni akartam,csak szimplán beszélgetni vele.

2017. ápr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
ha szimpatikus akkor tudsz mit irni nem ? :)
2017. ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Rengeteg válaszát olvastam az évek alatt, nagyon szimpatikus, de amikor elkezdem fogalmazni a levelet csak hosszú ömlengés lesz a vége :(

Nem akarok sablonos lenni, túlzásba sem akarom vinni.

Bármikor amikor elkezdek neki írni a pulzusom a duplájára emelkedik és remegve írok.

Pedig nem félek az elutasítástól sem, mert szerintem belsőre passzolnánk, külsőre szerencsére nincs probléma velem. Amikor olvastam, hogy inkább a teltebb alak tetszik neki kicsit jobban ettem, szóval így még jobban tetszhetnék neki :)

A belsőmmel akarnám megfogni, mert úgy érzem ő az aki megértene és boldog lehetnék mellette, ezért sem tudom mit írjak.

Pár napja olyan levelet fogalmaztam amit elolvasva, mintha valami megszállott csaj írt volna :D tuti első levélként elriasztotta volna egy életre :D

2017. ápr. 24. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!