Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerethetsz ugy valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethetsz ugy valakibe h tudod hogy nem szabadna? Mindketten kapcsolatban vagyunk. Annyira erős ez az erzes h nem tudok ellene tenni mert annyira megfogot a másik személyisége hogy csak rá gondolsz vele álmodsz.

Figyelt kérdés

Intimitás nem volt köztük de nagyon szikrázik a levegő mikor egy társaságba vagyunk.

Egyikünk sem mondtuk ki h mit érzünk de érezzük egymást.

Érzem ahogy rám néz.

Ki volt hasonló helyzetbe? Ilyenkor mi a megoldás, jobb lenne a másikat elkerűlni?

Lehet ez csak 1 fellangolas? De akkor miért tart mar ez az egesz ilyen sokaig( 1.5 éve)?

( És tudom milyen szemétség ez a parommal szemben, kérlek ne itelkezzetek, én nem akartam ezt az egészet próbálom elfojtan)



2022. nov. 5. 10:12
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem beszéltetek erről? Ő sem mert nyitni feléd soha? Beszélnetek kellene!
2022. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
80%

Végig olvasva az összes választ,én azt mondom,hogy egy beszélgetést megér,túl sok idő telt el,hogy csak egy fellángolás legyen.

Pozitív vagy negatív eredménye lesz? De bármelyik is egy lépést már akkor is haladt ez a történet.

#11-es története jól vázolja,hogy ha mersz nyersz vagy sem,Ő nyert!


Senkivel sem kötelező élni. De az emberek többségét vissza fogja az anyagiak,ingatlan...miközben párhuzamosan ezzel lemond magáról,elnyomja azt amit igazán szeretne. Mi marad e közben neki? Agyalás, vágyakozás, boldogtalanság,harc önmagával stb.

Most akkor melyik változat a jobb?

Egyik se,röviden...egyik oldal-beletörödés a másik oldal- elnyomsz mindent magadban.

2022. nov. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
92%

Ez a baj! Jön a közismert ház, hitel, gyerek.... és az ember elfelejti mi is az ő vágya, az ő boldogsága. Ez valóban igaz.


Azért mert régóta kapcsolatban élsz, ne temesd magad egy életre. Igen, hűséget ígér az ember, de akár akarod, akár nem, jöhet az életedbe olyan ember, aki egyszerűen elvarázsol. Pár hónapra azt mondanám, talán fellángolás, ne kockáztass, de 1,5 év az már közel sem egy fellángolás. És ahogy írod, érzed a szikrát, meg az összepillantások , hát akkor szerintem itt nincs több kérdés. Lépned kell! Első körben nem a szakításra értem. A kiszemeltel beszélgetnék egy nagyot a helyedben, biztos, hogy partner lesz ebben, mert eléggé sanszos, hogy szerencsétlen már várja tőled ezt a lépést. Sok sikert, nem veszíthetsz semmit egy beszélgetéssel.


Mondanám, hogy öleld át, ott megtudod mit érzel igazán.

2022. nov. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
87%
30, a munkahelyváltás is csak menekülés.
2022. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
34- tudom. Ha csak belegondolok, hogy többé nem látom, kiszakad a szívem. De ez van. Neki nem kellek, nem tehetek mást, nem bírok a közelében lenni.
2022. nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
30-as vagyok. 34, tudom hogy menekülés. De inkább elmegyek, minthogy nap mint nap szenvedjek ott. A munkámra se tudok így sajnos koncentrálni.
2022. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyan ez. Én vagyok a nő. Kikészit , mintha egy érzelmi hullámvasúton ülnék, ezért inkább elmegyek. Mert rohadt sz- r, hogy nem ölelhetem át és ott áll mellettem.
2022. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
67%
Nincs értelem az ilyen jellegű kapcsolatnak. Ha tudjátok egymásról h kapcsolatban vagyok, legyetek boldogok a jelenlegi kapcsolatban nem éri meg energiát fektetni.
2022. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó. Nekem erről más a véleményem. Szerintem olyan kapcsolatba / házasságba nem érdemes, ahol ilyen megtörténhet . Másba beleszeretni. Na akkor az a kapcsolat rég kuka.
2022. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
69%
33,39 pontosan ez a meglátásom nekem is!
2022. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!