Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerethetsz ugy valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethetsz ugy valakibe h tudod hogy nem szabadna? Mindketten kapcsolatban vagyunk. Annyira erős ez az erzes h nem tudok ellene tenni mert annyira megfogot a másik személyisége hogy csak rá gondolsz vele álmodsz.

Figyelt kérdés

Intimitás nem volt köztük de nagyon szikrázik a levegő mikor egy társaságba vagyunk.

Egyikünk sem mondtuk ki h mit érzünk de érezzük egymást.

Érzem ahogy rám néz.

Ki volt hasonló helyzetbe? Ilyenkor mi a megoldás, jobb lenne a másikat elkerűlni?

Lehet ez csak 1 fellangolas? De akkor miért tart mar ez az egesz ilyen sokaig( 1.5 éve)?

( És tudom milyen szemétség ez a parommal szemben, kérlek ne itelkezzetek, én nem akartam ezt az egészet próbálom elfojtan)



2022. nov. 5. 10:12
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
80%
18-asnak van igaza. A kérdező a B terv, de inkább annyi se. Nincs az a szerelmes ember, aki megelégedne kis szemezésekkel, miközben a másik láthatóan oda van érte. Nem, nem igaz, hogy nem tudja, csak épp annyira nem érdekli. Ilyenkor persze ad néha alamizsnát, amikor a másik már megunná, mert akkor ki dobja fel a napját legközelebb?
2022. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet.

Nem mondanám hogy szerelmes vagyok csupán nagyon erős vonzalom.

Véget vetek az egésznek úgy érzem hülyének vesznak.

Igen lehet en látok tobbet az egészbe.

#F29

2022. nov. 5. 14:33
 23/45 anonim ***** válasza:
0%
Én pont egy ilyen helyzetre vágyom, de nem jön össze 😃 nem vagyok vonzó... örülhetek, hogy a párom megtű
2022. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem hibát követsz el! Szeret téged nagy eséllyel. Csak vergődik magában. Ahogy te is
2022. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
80%
24,ezt mégis miből szűrted le?
2022. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
84%

Ez a helyzet k..ott nagy szenvedés, sajnos tapasztaltam.

Ja, én is azt hittem, csak fellángoás, de túlmentem már a 1,5 éven is bőven..

Az ilyen szerintem sosem múlik teljesen el.


Próbáltam elkerülni, elnyomni, egy ideig bevallom, sikerült is.

Ez egy fájdalmas helyzet, felesleges ekézni a kérdezőt, a legnagyobb elszenvedője az, aki benne van.


Én sem akartam elhinni, hogy a másik is vonzódik, de ő szerintem már eljutott arra a pontra, hogy tudatosan kerül.

Beszélni soha nem beszéltünk róla, de ahogy írod, egyszerűen érzem. Persze én sem vagyok biztos benne, én is gyáva voltam/vagyok, és a másik is. A menekülés, tagadás, és hogy nem nézünk szembe vele, hogy valami van, egyszerűbb.


Döntsd el, hogy kizárod/lezárod valahogy magadban, vagy bátor vagy és őszintén beszélsz vele erről, ami köztetek van. Mire én már felismertem, hogy inkább őszintén kellene beszélnünk erről, legyen utána bármi: akár a lezárás, akármilyen kimenetel, már mindegy volt, szerintem erre nem lesz esélyem. (Bár már én is döntöttem, remélem soha többet nem látom, úgy lehet csak ezen túl lenni)

2022. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!


Hasonló helyzetben vagyok nőként. 1,5 éve szerelmes vagyok a kollégámba. Imádom őt. Én sajnos elkövettem azt a hibát, hogy 3 lépés távolságot kértem, amire azt kaptam, csak kolléga vagyok. Hát marhára fáj. De személyesen nem tudtam elmondani neki, mit is érzek, ezért leírtam. Hát még rosszabb helyzetbe kerültem. Azóta rideg velem, én a szemébe sem merek nézni már. Pedig egykor tök jó volt a kapcsolat. Nálunk sem volt intimitás, ő családos én házas. Sosem fogom elfelejteni, inkább lassan elmegyek a munkahelyről, hátha elfeljtem. De nincs nap, hogy ne legyen a fejemben.

2022. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező! Szerintem nem vesz hülyére, én magamból indulok ki. Pont ennyi ideje szenvedek ahogy írtam is neked. Szerintem egy percig se gondold, hogy szórakozik.
2022. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
80%
Hülyeségeket írtok páran. Szórakozik vele a másik? Hát ő maga írta le, milyen vibráló köztük a levegő. Azt nem lehet megjátszani.
2022. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben vagyok jelenleg.

Nagyon rossz érzés. Ahogy egymásra nézünk, abban benne van minden, de legtöbbször már kerüli a szemkontaktust. Munkatársam, minden nap látjuk egymást, de család van mindkettőnknél. Munkahelyváltással remélem jobb lesz a helyzetem.

2022. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!