Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerethetsz ugy valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethetsz ugy valakibe h tudod hogy nem szabadna? Mindketten kapcsolatban vagyunk. Annyira erős ez az erzes h nem tudok ellene tenni mert annyira megfogot a másik személyisége hogy csak rá gondolsz vele álmodsz.

Figyelt kérdés

Intimitás nem volt köztük de nagyon szikrázik a levegő mikor egy társaságba vagyunk.

Egyikünk sem mondtuk ki h mit érzünk de érezzük egymást.

Érzem ahogy rám néz.

Ki volt hasonló helyzetbe? Ilyenkor mi a megoldás, jobb lenne a másikat elkerűlni?

Lehet ez csak 1 fellangolas? De akkor miért tart mar ez az egesz ilyen sokaig( 1.5 éve)?

( És tudom milyen szemétség ez a parommal szemben, kérlek ne itelkezzetek, én nem akartam ezt az egészet próbálom elfojtan)



2022. nov. 5. 10:12
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
62%

Emberek!


Úgy itelkeztek , mintha ti nem emberi érzésekkel élnétek.


Na képzeljétek el, soha nem voltam egy megcsalom a párom típus, de megtettem. Mert egy ilyen szituba találtam magam és azt hittem a szívem kiszakad. Nem tudtam elfojtani. Megléptem, eleinte megbeszéltük, hogy találkozgatunk és később én döntöttem úgy, hogy válok, mert a legszebb dolgot kaptam az életben. Azóta is boldogan együtt vagyunk, ő a másik felem, akit mindig is kerestem. És ugyanúgy jó apa vagyok ahogy előtte. Nem ezen múlik ez sem.


Én bátorságra bontatlan saját tapasztalat alapján. Ha soha nem próbálod meg, örökké bánni fogod, ezt elhiheted. Ahogy írták is, legalább beszélgess erről vele. Ha látod és tudod, hogy kölcsönös, le fog veled ülni beszélni. Gond nélkül. Ne félj vállalni az érzéseidet.


Jah és pasi vagyok, nem csak nők járnak így.

2022. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
67%

1,5 év? Viccesz?! Hát ti úgy szeretitek egymást, hogy csak na. Ki tartana ki ennyi időt valaki mellett úgy, hogy hozzá sem érhet.. nem szeretheti. Meg hogy játszik a másik, inkább hatalmas kincs, hogy még mindig vár rád. Kérdés, meddig? Egyszer elfárad majd és beletörődik.


Bárcsak én kapnék egy ilyen lehetőséget az élettől!

2022. nov. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
68%
Lehet a másik is ezt fogja meglépni, amit írt az egyik kommentelő. Lehet nem bírja tovább, szeret téged és inkább elmegy majd, elmenekül, mert nem tud az érzéssel mit kezdeni, ha nem viszonzod. Kegyetlen szar így. Csak akkor hiába bánod majd, addig lépj, amíg nem lép meg egy ilyet. Ha elmegy szenvedni fogsz hidd el. A beszélgetés a kulcs szerintem is. Őszintének kell lenned vele. Őszintén elmondani mi van most benned és beszéljétek meg. Könyörgöm felnőtt emberek vagytok, nehogy már ne mérd ezt vele átbeszélni. Segítsetek egymásnak, mert így 2 év múlva is csak vergődni fogtok.
2022. nov. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is volt egy ilyen nagy szerelem. Mindig jött a szöveggel, hogy ezt nem szabad, összezavartam, le kell zárni...volt néhány szemvillogtatás, szexuálisan túlfűtött chat, hol feltűnt, de leginkább mindig eltűnt. Én se láttam, se hallottam a szerelemtől, de láttam vívódni és azt éreztem, menekül az érzései elől és inkább letiltottam, tudtam, ha elveszíti a családját, arra rámegy az élete. Aztán szerelmes lett és pikk-pakk el tudott válni. Happy and nincs neki se, egyedül maradt, nyilván valami extra bombázö fiatal csaj csavarta el a fejét, aki már rá is unt. Ebből annyi a lényeg, ha egy férfi szerelmes, akkor elválik és nem szórakozik. Te csak egotuningnak kellesz, unaloműzésre, mert az asszony unalmas, szerelmes meg csak te vagy itt.
2022. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
23%
Miből gondoljuk , hogy nő? Szerintem férfi a kérdés kiírója.
2022. nov. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
37%
Kommunikáció a kulcsszó. Akkor megtudod ő mit érez, és össze tudjátok vetni, ebből mit lehet kihozni vagy hogyan lepjetek ezen túl. Máshogy nem megy. De nyilván szeret téged, ha így vár rád. Kitart.
2022. nov. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem mer lépni, fel a jövőtől.

Megbeszélitek hogy mi van és mi lenne a legjobb megoldás...

Szerintem az ha tiszta lappal indultok neki, vagyis szakítás az előzővel és osszejonni.

Viszont ha hezital akkor vagy megelégedett a szerető szerepével vagy megpróbálod elfelejteni.

Elvégre ha nem 50.50 nem ér semmit az egész huzavona.

2022. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
78%
Hol írta, hogy vár rá a másik? Ez mind a kérdező fejében zajlik. Vagy ha igaz is, a másik részéről csak egotuning lehet, tetszik neki, hogy tetszik valakinek. De a kérdező se semmi, ha még mindig kapcsolatban van valakivel, miközben ennyire szerelmes ebbe a másik emberbe...
2022. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
29%
Ahh, ez annyira romantikus, mindjárt elsírom magam. Ja, nem.
2022. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
70%
Így van és igaz #11,12!
2022. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!