Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megkérhetem ezt a lány barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérhetem ezt a lány barátomat, hogy szóljon nekem, ha párja van?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, akinél próbálkoztam. Nem sikerült összejönni vele. De, ami óta tud az érzéseimről, azóta is beszélgetünk, mert az életterünk összeér. Őszinte viszony van köztünk, és mélyebb dolgokról is tudunk beszélgetni, sőt inkább csak arról, mert nem felszínes típus. Továbbra is vonzódok hogy, és finoman éreztetem vele, és látszik is rajtam. De nyitok más lányok felé is. Szerintem egy kis szünet után túlélné a kapcsolatunk, ha bármelyikünknek más párja lenne. Megbeszéltem így vele, hogy szóljon, ha lett valakije?

2022. nov. 10. 22:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hibát követsz el kérdező, ha nem vonzod testileg nem is fogod.
2022. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
88%

Na de mi lesz, ha neked lesz valakid? Ott lesz a barátnőd meg egy lány, aki iránt többet érzel, mint barátság. Csak a lány miatt nem lesz több, mert ő nem akar, de ha rajtad múlna, akkor lenne. Tiszta "Így jártam anyátokkal"....

Figyelj ez se nem barátság, se nem kapcsolat. Nem kapcsolat, mert ő nem akar veled úgy lenni. Se nem barátság, mert többet érzel iránta. Száz szónak is egy a vége. Ha neki lenne valakije, akkor azt jól esne nézni? Kizárt, hogy ne látnád mondjuk együtt is őket, jó érzéssel töltene el? Nem lenne benned egy fájdalom, hogy bár veled lenne így? Hagyjuk ezt, ez önáltatás.


"És mivel továbbra is hagyja, hogy ismerkedjünk, és az esetleges utalásaimat se veszi rossz néven, ezért merek reménykedni benne, hogy egyszer észrevesz bennem valamit, illetve igyekszem változtatni is magamon."

Ezaz, hogy te végig ebben fogsz reménykedni. Szerintem ez káros dolog, mert ha neki lesz párja, akkor sem tudod majd úgy nézni, mivel az érzéseket nem tudod megszüntetni, vannak. Nehogy az süljön ki, hogy a lány "hagyja", hogy továbbra is ismerkedjetek, mivel ez az ő szemszögéből nem úgy van értelmezve, hogy arra vár, hogy esetleg kialakuljon valami, hanem szimplán beszélget veled. És nehogy az süljön ki, hogy mondjuk ez így megy majd továbbra is, de közben meg lesz valakije és neked meg majd sz_rul esik, hogy akkor minek beszélt veled eddig, hogyha most összejött valakivel.


"Szerintem az lenne a tisztességes, ha szólna, ha van valakije. Ha nekem lesz valakim, akkor tudni fog róla."

Miért is? Nem tartozik neked számadással. Amúgy is észrevennéd. Te azért éled meg így, hogy kötelező lenne szólnia, mert többet gondolsz bele. Ez nem egy kapcsolat, hogy szóljon, ha valaki iránt többet érez. Ezt csak te éled meg így, ő nem.


Te mindig is többet fogsz érezni. Akkor majd a barátnőd mellett is lesz egy lány- bari, aki iránt többet érzel? Az szép lesz. Ez nem korrekt viselkedés, magaddal szemben sem. Tudod mit mondok neked? Csírájában kell ezt elfolytani, nem megvárni míg bonyodalmak lesznek, de te tudod.

2022. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!