Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Máshogy tesztek valamit, más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máshogy tesztek valamit, más szokásaitok vannak, ha kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Mást esztek? Főztök, az otthonon belüli vagy kívüli szokások változnak? Elhagyjátok magatokat jobban, ha "nincs kinek", vagy ez a megfelelési kényszer távol áll tőletek?
2022. nov. 21. 06:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Én biztos, hogy magamért sok mindent nem csinálok, amit párkapcsolatban igen, ha úgy tetszik, igénytelenebb leszek egyedül.
2022. nov. 21. 06:15
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha mar egy stabil kapcsolatrol beszelunk, akkor nincs nagy valtozas, a lustabb napjaimon nem eroltetem, hogy kulturaltan nezzek ki, hacsak nem megyunk valahova.

Nalam inkabb ez ami befolyasolja az igenyesseget :D Mindegy, hogy kapcsolatban vagyok vagy sem, amikor bejaros melom volt, akkor fixen 2-3 naponta hajmosas, hajvasalas, borotvalkozas, smink minden reggel, kormoshoz jartam, stb.

Most, hogy itthonrol dolgozom, letudom a reggeli zuhanyt es kesz vagyok, szoval az igenyesseg ilyenkor kimerul abban, hogy tiszta legyek. Raadasul a melegebb (itthoni) ruhaim sem a legvonzobbak. Nyaron gyakrabban vasarolok uj ruhakat.

Kajaban annyi a valtozas, hogy kapcsolatban valtozatosabban eszem, ha egyedul vagyok akkor annyira nem izgat a kaja tema, mindegy, csak ne haljak ehen.

2022. nov. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem megfelelési kényszer.

Ha már össze költözöl valakivel akkor alkalmazkodtok egymáshoz. Amit te szeretsz és ő nem szereti (persze fordítva is) akkor nem fogod erőltetni hanem kerestek más alternatívát.

Mondhat bárki bármit én még olyan kapcsolatot nem láttam amiben mind a 2 fél nem adja lentebb magát egy kicsit.

2022. nov. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztosan tobbet jarnek el otthonrol, emberek koze, jobban apolnam a kapcsolataimat.

Tobbszor csinositanam ki magam valoszinuleg.

Es en is kevesbe tennem magam oda a konyhaban, akar heti ket-haromszor is johet a teszta uveges szosszal - a baratom igenyesebb a kajara.

2022. nov. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!