Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok olyan férfi/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok olyan férfi/nő barátja maradni, akibe szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel jó barátok vagytok, mindkét félnek szüksége van a másikra. Ha igen, mennyi ideig bírnátok? Ha nem, hogyan lépnétek ki ebből a helyzetből? Főleg 30+ korosztály válasza érdekel, de bárki válaszát szívesen olvasom.

2022. nov. 23. 20:20
A kérdező szavazást indított:
Persze, az érzés elnyomható
Talán, attól függ van-e párja
Nem tudnám elviselni
26 szavazat
1 2
 1/11 anonim válasza:
92%
Én ezt 4 évig csináltam, mocskosul szenvedtem. Aztán inkább kijöttem külföldre, hogy el tudjam felejteni.
2022. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Én olyan vagyok, hogy még ha nem is lehet köztünk semmi, de legalább a közelében lehessek. Szóval szerintem igen.
2022. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Így se tudok kiábrándulni, hát még, ha barátok lennénk 😂

#1! Tudott az érzéseidről? Biztos, hogy viszonzatlan volt?

2022. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Visszanyal a fagyi vagy mi történt?
2022. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Megpróbálfam, de szenvedés volt.
2022. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Szex nélkül semmiképp. F
2022. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Próbáltam barát maradni, de mindig bennem volt a remény, hátha ő is többet akar majd. Jobbnak láttam "eltávolodni", mert egyszerűen nem tudtam másra gondolni. Egy idő után aztán már tudtam más párt találni.
2022. nov. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Ez a legrosszabb dolog amit valaha tehet valaki

Ha szereted de ő téged nem, minél messzebb kell tőle tenni és megpróbálni elfelejteni… barátság kizárva

2022. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem. Magam részéről öntisztelet és ennél önsorsontóbb lépés nem létezik..

És ha másról tudnám meg, akkor is levágnám a kapcsolatot, mert tudom, hogy milyen szenvedés.


Én csak távoli havernál voltam így, így is próbáltam egy jó ideig átkonvetálni haversággá és sosem szóltam róla. De mindig rá kellett jönnöm, hogy nem ment. Barátságban ugyanis nincs helye vonzalomnak. Nem ment. Azóta sem megy évek után sem, a vonzalom előtör a legváratlanabb pillanatban. Sajnos meg kell lépni a legnehezebbet: ki kell zárni az illetőt. Ez már inkább önbecsülés kérdése, szerintem - elnézést- de szánalmas aki tovább barátkozik a reménykedés jegyében. Persze, nehéz kilépni, de sokan megtesszük, mert tiszteljük magunkat és nem akarunk szenvedni.

2022. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha van párja akkor semmiképp. Ha nincs, akkor elviselném és annak is örülnék, még ha nem is fog összejönni. 24
2022. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!