Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tetszem? Vagy meleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszem? Vagy meleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 hónapja ismerkedtem meg az új munkahelyemen a főnökömmel. Nagyon jóképű, sármos pasi. Írunk, beszélgetünk, hülyülünk napi szinten egymással.

Aztán utaltam arra hogy bejön nekem, erre a válasz hogy reméli nem gondolom komolyan amiket írok, és hogy bízik benne hogy csak hülyeségnek szántam. :(

Nagyon rosszul esett, hülyén éreztem magam, a következő írásom már csakis a munka kapcsán volt. Nincs barátnője, se felesége, se gyereke. Szabad préda. Viszont azt is hallottam hogy meleg lehet.

Nem tudom mit gondoljak vagy mit higyjek, hogyan tovább.


2022. nov. 23. 20:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, de az is lehet, hogy nem jössz be neki és főleg nem akar kollégával kikezdeni.

Az is lehetséges, hogy csalódott és most a magányos farkas időszakot éli át.

2022. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy ő csak szeretne jó kapcsolatot az alkalmazottakkal és azért volt ilyen kedves, de nem volt semmi mögöttes szándék, csak te értetted félre. Lehet nem jössz be neki vagy csak főnökként nem akar az alkalmazottaival kavarni, ami amúgy teljesen valid indok, tényleg nem lenne jó ötlet.
2022. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

Ha egy nő utasít vissza egy férfit, az a világ legtermészetesebb dolga.


Ha egy férfi utasít vissza egy nőt, tuti meleg! Olyan nem is lehet, hogy nem jössz be neki.

2022. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Helyesen: higgyek (nem higyjek!)


Főnökkel nem kavarunk, ez alap, örülj neki, hogy nem élt ezzel vissza, vagy nem rúgott ki.


Ha meg azt hallottad róla, hogy meleg, miért mozdultál rá?

2022. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Noren1989 ***** válasza:
24%
Egyértelmű, h buzernyàk, te vagy a vilàg közepe, Babus! 🤫😚😚
2022. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
29%
Természetesen neked a főnök kell, még a rolexes albeosztott kisfőnöke se jön be neked. Majd 5 év múlva is írj be kérdést, hogy kikosarazott, 6 év múlva, hogy teherbe ejtett, és mit tegyél most, 10 év múlva, hogy miért nem tudsz egyedülálló anyukaként ismerkedni? Így teljes az európéer nő önéletrajza.
2022. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én nem értem, hogy volt bátorságod úgy neki esni pár csevej után, miközben a főnököd.

Neked aztán van vér a pucádban b@szki!:DDD

Persze, ha az "Aki mer az nyer!" alapon álltál neki csak az a baj, hogy padlót fogtál.

Most aztán tényleg örülj neki, hogy nem vágott ki és csak a munkáddal foglalkozz.

2022. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne rád indulnia, ez alap vagy mifene?

Te lettél volna a főnyeremény?

2022. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
48%
Meg akarta fogni a főnök pasit, a mellette lévő kollégáját meg észre sem veszi! Kegyetlen az élet!
2022. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a fejmosást tőletek! Meg is érdemlem valóban hülye voltam...,bele képzeltem a dolgba többet mint amennyi benne volt. Való igaz ő is tett néha két értelmű megjegyzéseket amiket lehet túlgondoltam!

Az is lehet hogy nem jövök be neki, hisz nem tetszhetem mindenkinek én sem. :(

Egy nagy cégnél dolgoznk mind ketten alkalmazottak vagyunk csak ő a közvetlen "kisfőnök". Sajnálom a dolgot, mert nekem nagyon is bejött, nagyon is az esetem!

2022. nov. 23. 21:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!