Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Betegesen féltékeny vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok. Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

L:20

Most vagyok igazán szerelmes. Betegesen féltékeny vagyok mindenre.

2 héttel ezelőtt elöttünk állt 3 lány, a középsőt nagyon dicsérte a szüleinek is a barátom. Bármikor szóba jön a téma,a középső lányt emliti meg csak,mintha csak ő állt volna előttünk. Ma is láttuk őket, a barátom nézte a középső lányt megint,utána rám néz,azt röhög pedig tudja,hogy féltékeny voltam rá ez miatt. Én nem vagyok ehhez szokva. Nekem 1 kapcsolatom volt előtt az nem tartott sokáig,a mostani párommal 8 hónapja vagyuk együtt de ennyire féltékeny sose voltam. Nekem ez nem megy. Szakítani akarok,én nem akarok ilyeneket át élni. Saját maga be irmeri,hogy fél hogy meg csal.

Sajnálom,ott hagyni mert tényleg szeret.De nekem ez így nem megy.

Most én vagyok beteg,vagy meg lehet érteni?



2022. nov. 27. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem ő szakítson veled. Így nem lehet normális párkapcsolatban élni, nem is értem hogy bírta 8 hónapig.

Nem, ezt nem lehet megérteni. Ami sok, az sok.🤷🏼‍♀️

2022. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Ti egyébként normálisak vagytok?

Mindenki féltékeny lenne, ha a párja azt mondaná, hogy fél, hogy megcsalja, és mások előtt dicsérne vad idegen nőket, sőt hetek múlva is röhögve emlegetné.

Aki szeret, az nem szórakozik veled szándékosan, mert ő pont azt teszi!

2022. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Szakítanék. Elismerte hogy fél hogy megcsal téged egy ilyen kijelentés után ő nem szerelmes beléd. 8 hónapja vagytok együtt még a rózsaszín ködnek kéne lennie de már is más lányok érdeklik. Hagyd. Az anyja előtt is szépen megalázott téged mikor mesélt a másik csajról. Többet érdemelsz te ennél és senkinek az életébe nem hiányzik az hogy folyamatosan attól féljen mikor csalják meg. Szakíts vele.
2022. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Gondolod, hogy bárkinek is kéne a csövesbánat pasikád?
2022. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

21:4

Sőt anyu is említette viccből neki,hogy azok a lányok jó fel voltak szorítva. Meg anyu viccelt azzal is,hogy a bátyámnak az egyik jó lenne, és akkor el kezdi a barátom a szüleim előtt,testvéreim előtt.Jó is lenne neked sógór a közepső lány. Ma is szó szerint nézte a lányt,rám néz azt röhög.

2022. nov. 27. 21:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy betegesen féltékeny.

Ha nekem azt mondaná valaki, hogy fél, hogy megcsal egy konkrét lánnyal, akkor szakítanék.

2022. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van rá okod, hogy féltékeny légy, direkt csinálja, hizlalja a máját, ebből erőt merít aztán szépen ráhajt arra a csajra.

Konkrétan már figyelmeztetett is, hogy tőle hűségre ne várj.

Persze, hogy szakítani kell, miért tennéd magad tönkre fölöslegesen? ^^

2022. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Ez nagyon gáz, de az sem normális hogy anyád adja alá a lovat.. nálam is volt ilyen, akkor megmondtam anyámnak ha nem engem véd cserélhet gyereket, vagy költözök vagy kuss*l, de anyám ne szálljon be abba hogy szardarabnak érezzem magam… másik ezt látja hogy veled ezt lehet, anyád meg asszisztál hozzá.. ez is elgondolkodtató.. (ui:. Elköltöztem és én keresem a legritkábban, amikor témába került az eset azt monda elcserélne az akkori pasimra mint gyerekét… exet meg otthagytam) :D

A csávód meg egy nyomorék.. direkt mond ilyeneket hogy megbántson, az ember szerelme a másikat VÉDI! Nem bántja!! Még viccből sem!

Hülye idézetekbe se véletlen írják védik egymást mint a testvérek… és az a jó kapcsolat.

2022. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

21:49

Konkrétan nem csak rá értette.

2022. nov. 28. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!