Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti hogyan álltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan álltok a párkapcsolat alatti hízáshoz? (Akár saját, akár a pasi hízása esetében)

Figyelt kérdés

2022. dec. 9. 10:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%

En szeretem a páromat akkoris ha hízott ha fogyott.

Ez szerintem a megcsalo pasik gyenhe kifogása csak arra ha félrelépnek hogy a masikat hibaztatják. Erre nincs indok.

2022. dec. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

Amióta együtt vagyok a párommal, 52 kilóról kb. 63 kilóra híztam (170 centihez), de ebben benne van az is, hogy abszolút 0 mozgásról kifejezetten aktív életmódra (súlyzós edzés, rendszeres min. 15 km-es túrák hétvégente, kardio edzések, szóval heti 6x mozgok) és egészségesebb, tartalmasabb étkezésre váltottam, szóval nagyon nagy része ennek a hízásnak egyenletesen, mindenhivá felszedett izom. Így nyilván, ha szóvá tenné, és fogyást követelne a párom, akkor repülne. De megjegyzem, esze ágában sincs ilyet kérni.

Akkor is repülne egy idő után, ha ő jól meghízna zsírosra, amikor pedig én tenném szóvá, akkor mutogatna rám, hogy én is meghíztam.


Amúgy a párom kb. 20 kilót hízott, amióta együtt vagyunk lassan 10 éve. De nem szólok én sem egy szót sem, mert akkor érettségizett frissen, amikor összejöttünk, szóval lényegében egy gebe tinifiú volt, mostanra pedig férfias alkata van, ő is edz. Nagyon minimális zsír van a hasán, de széles a válla, izmos a lába, szóval az összhatás így is sportos, vékony.


Azt egyáltalán nem tűrném huzamosabb ideig, ha a párom zabálna, nem mozogna, és ezért meghízna, és többszöri kérés ellenére sem tenne semmit sem ez ellen. Egyáltalán nem szeretném a tipikus magyar módit, ami azzal jár, hogy az ember zabál mint egy disznó mindenféle olajban sült dolgot, vagy csülköt, esetleg zsírban úszó pörköltöt, aztán sz.ar poénokat mondogat a hasáról, 40 felett már kezdődnek az érrendszeri bajai, az orvoshoz járást pedig nyápickodásnak tartja. De a nő persze maradjon vékony, mert ha nem, akkor jogosan bámulja a 20 éves lányokat a strandon akár az asszony szeme láttára is, sőt, örüljön, ha nem jár qrvázni.

2022. dec. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, ha hízik a pasi, amíg még nem túl nagy mértékű, egészségre ártalmas kategória). Alapból is inkább a husi alkat jön be.

Én nem szeretnék elhízni, mondjuk nem vagyok egy nádszál alkat, de sportolok, többnyire egészségesen eszem (elhízva nem is menne jól a sport, amit űzök), normál testalkatom van. Viszont ha valamiért felszednék pár kilót, és ezt szóvá tenné a párom, azt nem igazán tűrném. Bullyingoltak már eleget a családban, ami miatt étkezési zavaraim voltak kamaszkoromban, úgyhogy ebből nem kérnék még egyszer, undorítónak tartom. (Ismétlem, ez arra vonatkozik, amikor még nem egészségtelenül elhízott valaki, csak esztétikailag “zavaró” szinten.)

2022. dec. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha a párom hizik nem zavarna mert elég vékony simán jöhetne rá 10-15 kg :-D

Én nem szeretnék hizni de ha hiznék sem tenne szemrehányást ez biztos

2022. dec. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván függ a mérték és az egyéni ízlés. Ha valaki felszed 10-20 kilót, akkor az már jelentősen befolyásolja a külsejét, ott már felmerül a kérdés, hogy a párjának tetszik-e így is, hiszen nem így ismerte meg. Egyébként sem egészséges ennyi túlsúly, itt nemcsak a párkapcsolatát, hanem a saját egészségét is kockáztatja. Ha egyébként tesz érte, hogy fogyjon, akkor viszont azt a másiknak értékelnie kell. Ha felszaladt kilókra egyből a szakítás a válasz, az a kapcsolat sosem ért semmit.
2022. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát van egy kb 10 kilós határ ami odaissza belefér ünnepek vagy betegség vagy bármi más okán, de ennél több azért ne legyen.
2022. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet 10 kilót felszedni ünnepek alatt. :D
2022. dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

7

Úgy képzeld el, hogy névnapok szülinapok elkezdődnek novemberben, és akkor jön télapó, karácsony meg szilveszter, feljön az :) aztán távozik.

2022. dec. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%
Én is a párom is világ életünkben kondiztunk. Nem vagyunk azok a fajták, akik valaha is ellustulnának. Nekem az izmos alkat tetszik és neki is a feszes, sportos női test. Se magam, se a párom miatt sem híznék el, persze ha egészségügyi probléma miatt alakul úgy, akkor elfogadóak lennénk egymással és keresnénk rá a megoldást, de beletörődni egyikünk se törődne.
2022. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az is lényeges szempont itt, hogy ki mennyire hízékony. Van, aki ehet éjjel-nappal, akkor sem hízik, van, aki meg csak ránéz egy sütire, és hopp, 2 kiló máris felment. Ezt nyilván az ember tudja magáról. Van, akin 5-6 kiló fel-le szaladgál állandóan, más meg évtizedekig tudja tartani a súlyát.
2022. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!