Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti hogyan álltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan álltok a párkapcsolat alatti hízáshoz? (Akár saját, akár a pasi hízása esetében)

Figyelt kérdés

2022. dec. 9. 10:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem korrekt lustaságból nagy mértékű hízás egyik oldalról se. Persze vannak helyzetek, de aki csak magának csinálta és nem is akar változtatni, én megértem, hogy a másik fél "nem ilyen virágot szakított".
2022. dec. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%

Én akármit csinálok, akármit eszek, akármit (nem) mozgok, mindig 45 és 60 kg között vagyok.

A párom egy régi betegség maradványaival él, a lábai nem 100%-osak. Egyből érzi magán ha pár kiló felmegy mert nagyon fájni kezdenek a lábai tőle. Szóval ő se nagyon fog elhízni.


Amúgy őszintén szólva engem azért zavarna, magamon is meg a páromon is. Most nyilván +5 kiló az semmi, de ne lógjon rajta/rajtam a zsír.

2022. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

#7

15kg 3 hét alatt 😏 szerintem nyertem 😂

Meghaltam mire le tudtam adni.

2022. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
#8 a magyaroknál nem szokott távozni, mert aztán jön a Húsvét, a szülinap, a nyaralás, mindig tudják mire fogni😀Sportolni meg “majd holnap” elkezdenek.
2022. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egészséges mértékib belefér, de nem túlzóan. Se részemről, se részéről. Én szerencéss vagyok, ehetek bármit, nem hízom, 10+ éve tartom a súlyom és eszek mindent. 55 kg vagyok. A férjemmel kilenc éve vagyunk együtt. Amikor megismertem, versenysportolt, amit a kapcsolatunk miatt hagyott abba, mert egyáltalán nem volt ideje rám. Nem én kértem, ő döntött így. Azóta heti 3-szro jár edzőterembe, de más sportot nem végez. Pár kiló felment rá, de nem zavar. Ha nagyon látványos lenne, vagy nagyon egészségtelen mértékű, akkor természetesen szólnék érte.
2022. dec. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Saját magamon: én elég hirtelen és rapszodikusan íztam egy időben, és amikor már elért egy szintet, akkor elmentem orvoshoz, kivizsgáltattam magam, orvos által tanácsolat diétába fogtam, elkezdtem számolni kalóriákat, többet edzettem, azóta lement majdnem 40 kiló. Ha a páromat zavarta volna a súlyom azelőtt, hogy nekem vmi bekapcsolt volna az agyamban, és kulturáltan elmondta volna, hogy neki ez már nem tetszik és szexuálisan nem kíván, de azért próbálta volna a lelki okait feltárni, felajánlani a segítségét az életmódváltásban, akkor korábban elkezdtem volna fogyókúrázni... ha bunkó lett volna ilyen "koca foggyá má le" stílusban, szakítottam volna.


A magam részéről nekem a test másodlagos, és bizonyos mértékű túlsúllyal semmi gondom nincs, nem tartom kifejezetten lelombozónak vagy undorítónak, de az elfolyós-szumós típus már nem tetszik. Ha olyan lenne a teste, vagy láthatóan egészségügyi problémái lennének a páromnak (pl. egy sor lépcsőt nem tud megtenni, szédül kisebb mozgás után stb.), leülnék vele komolyan, higgadtan, mélyrehatóan megbeszélni a dolgot, és megkérni arra, hogy a saját egészsége érdekében, ill. annak érdekében, hogy újra megkívánjam, próbáljon meg edzeni, egészséges életet élni... ha szerinte nem az életmódja a hibás, akkor menjen el több orvoshoz kivizsgáltatni magát - ebben segítek akár anyagilag, akár leveszek több házimunkát a válláról, akár az életmódváltásban (pl. ha kiderül, hogy ilyen-olyan mentesen kellene étkeznie, akkor olyat főzök, anyagilag is kiveszem a részem az esetlegesen megnövekedő élelmiszerköltségből), és "útközben" is támogatnám, ha látom rajta, hogy igyekszik és nem kummant.

2022. dec. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten híztunk is, fogytunk is már, amióta együtt vagyunk. A szerelmünk és a vonzalmunk abszolut nem ezen múlik, egymást szeretjük szerelemmel, magát az embert, nem azt hogy épp ki hány kg, van e rajta felesleg vagy nincs.

Én 175cm vagyok, 67kg, több éves kemèny melóm van ebben a súlyban, vért izzadok hogy megtartsam , szigorú speciális diètával és sok sporttal. Nagyon hízekony vagyok, örököltem a hajlamot, és anyagcsere-betegségem is van, voltam már 170kg is. Onnan 3 év alatt fogytam le, és közel 1 éve tartom.

Egyébként 120kg voltam mikor összejöttünk.

A férjem 195cm magas, 100kg, kevésbé hízékony ahhoz képest, hogy mennyivel több cukros édességet, fehérlisztes pékárut, tésztát, rizst eszik a mai napig is. ( Én ezeket évek óta kerülöm). Az ő legnagyobb súlya 140kg volt. Amikor összejöttünk 95kg volt.

33F,36N ( 12,5 éve vagyunk együtt)

2022. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#12 vagyok

Miért "nem hasznos" a válaszom? 🤨

2022. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!