Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan nem vágyom most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan nem vágyom most annyira a társaságára?

Figyelt kérdés
Egy fiúval azt hittem alakul valami köztünk, én szépen belészerettem és meg is csókolt. A csókjában azt éreztem hogy ez nála is több, ráadásul mondta hogy izgalmat érez ha rám gondol. Egyszer feljött hozzám tanulni és kicsit a lelkizés átment másba. Utána mondta hogy bújjak hozzá. Másnap felhoztam hogy jó lenne együtt lenni egy párként is, erre közölte hogy tudja hogy én belé vagyok esve, és bár neki is vannak érzései irántam, ő nem tudja viszonozni ilyen szinten a szerelmemet. Nagyon rosszul esett hogy így is lefeküdt velem hogy közben nem is érzett úgy irántam. És sírok ha eszembe jut. Kicsit kiakadtam emiatt rá és mondta hogy neki sincs jó kedve, azt ajánlotta fel hogy ne cseteljünk pár hétig meg ne is találkozzunk.

2022. dec. 14. 20:43
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Utólag szólt de mindegy :/
2022. dec. 15. 10:08
 12/31 anonim ***** válasza:
69%

10. Utólag szólt. Akkor ki a gerinctelen?


Konkrétan csak kihasználta, majd az "arcába nevetett..."

2022. dec. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Meg nem értem hogy ha látjq hogy szerelmes vagyok belé és nem akar tőlem semmit, miért fektet le...még mindig nehéz elhinnem hogy van aki érzelmek nélkül is simán lefekszik a másikkal...majd mikor megvolt a menet, akkor mondja hogy nehogy gondoljak bele többet
2022. dec. 15. 10:12
 14/31 anonim ***** válasza:
78%

13. Az a baj kérdező, hogy épp ezért használt ki. Én tudom. Nekem a szüzességem is így ugrott. Elhitette hogy együtt vagyunk, minden, majd csak azért hogy a haverja előtt menőzzön, elvette azt ami csak egy van. Akkor még bedőltem, ma már eléggé nehéz lenne.


Szerintem engedd el a srácot, ez nem igazi férfi. Hidd el, lesz olyan aki szeretni fog téged és megad neked mindent. 🤗❤️

2022. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató szavakat ❤ jól esik hogy van aki megért és nem támad azonnal
2022. dec. 15. 10:17
 16/31 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező már meg ne haragudj, de nem írtad, hogy előbb behulyitett és utána szólt, hogy hoppá nekem ez nem megy.

Ne hogy én legyek már a hunyó, amikor szégyellted leirni, hogy atvagott. xD


Am teljesen tök mindegy, majd más tanulsz (vagy nem) az esetből, hogy nem kell rögtön ágyba bújni egy pasival csak azért mert érzel iránta valamit, ráadásul úgy, hogy nem bizonyította, hogy többet szeretne.

Így egyébként jogos a sértettseg, viszont nem sok értelme van, mert a pasinak egyáltalán nem okozott gondot, hogy becsapjon és nem írjálni kellene neki, hogy mikor talizunk (és hasonlók) hanem eltuntetni az életedből örökre, ergo a kérdéseim mégiscsak helytallnak, mert naiv voltál és az lenne a megoldás, hogy többet nem lépsz vele kontaktba...

2022. dec. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%

Nem hanytorgatok semmit. :D

Erre válaszoltam, ennyi történt.

"jól esik hogy van aki megért és nem támad azonnal"


Az én hibám, hogy nem írta le, hogy a pasi azok után közölte vele, hogy nem lesz semmi miután befűzte?

Olvasd el a kérdés alatt mit osztott meg. Aztán szovegelj, köszi.

2022. dec. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
34%

Te magadból indulsz ki gondolom, mert te veled is így jártál...xD


Na képzeld el velem történt ilyesmi, mert nem csak az érzelmekre kell hagyatkozni, hanem az eszedre főleg ugyebár.

És nem a szüzességem nem úgy vesztettem el, olyan pasinak adtam, aki kiérdemelte, 3 hónap után és csak azután miután már jártunk, ki mutatta, tettekkel bizonyította, hogy szerelmes belém.

Mert a szüzességed egyszer veszited el és nem mindegy kinek adod oda egyáltalán szerintem.


Ha meg te kérdező már ha túl is estél ezen,ergo nem az első pasi volt az életedben, igazából már úgyis mindegy.

Annyit tehetsz, hogy tovább lépsz.

Egyébként bevallom nem értem bőven a kérdést sem:

"Jogosan nem vágyom most annyira a társaságára?"

Mert ezt írtad utána:

"... és mondta hogy neki sincs jó kedve, azt ajánlotta fel hogy ne cseteljünk pár hétig meg ne is találkozzunk."


Nem úgy tűnik, hogy van "jogod" nem vágyni a társaságára, mert egyszerűen úgy jön le, az az igazság, hogy nem is akar többet még csetelni sem, nemhogy találkozni (többről ne is beszéljünk).

2022. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
54%

20. Az, hogy kapcsolatban voltál, nem jelenti azt hogy megérdemelte.


Mi is kapcsolatban voltunk és nem 1 hét után történt. Sőt, volt 5 hónap is.

2022. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
22%
Nem jogosan.
2022. dec. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!