Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan nem vágyom most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan nem vágyom most annyira a társaságára?

Figyelt kérdés
Egy fiúval azt hittem alakul valami köztünk, én szépen belészerettem és meg is csókolt. A csókjában azt éreztem hogy ez nála is több, ráadásul mondta hogy izgalmat érez ha rám gondol. Egyszer feljött hozzám tanulni és kicsit a lelkizés átment másba. Utána mondta hogy bújjak hozzá. Másnap felhoztam hogy jó lenne együtt lenni egy párként is, erre közölte hogy tudja hogy én belé vagyok esve, és bár neki is vannak érzései irántam, ő nem tudja viszonozni ilyen szinten a szerelmemet. Nagyon rosszul esett hogy így is lefeküdt velem hogy közben nem is érzett úgy irántam. És sírok ha eszembe jut. Kicsit kiakadtam emiatt rá és mondta hogy neki sincs jó kedve, azt ajánlotta fel hogy ne cseteljünk pár hétig meg ne is találkozzunk.

2022. dec. 14. 20:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%

Nem ennek kellene a kérdésednek lennie, hanem pl.


"Jogosan nem szólok ehhez a pasihoz az életben többet?"


vagy ilyesmi:


"Jogosan járt el a pasi, korrekt volt tőle, én vagyok a naiv liba?"


Mert kérdező nem ígért neked semmit, izgalmat érzett, ergo szexuális vágyat, vagy kanos volt amit kielégítettél.

Nincs az, hogy jogos a te részedről, mert elmondta őszintén, hogy másra nem vagy jó.

2022. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy ha nem lenne túl egy 4 éves kapcsolaton amit még gyászol, simán összejönne velem :/ meg hogy jó csajnak tart, de valamiért nem szerelmes belém
2022. dec. 14. 20:48
 3/31 anonim ***** válasza:
75%

Ez csak mese volt, ennyire ostoba vagy?

Kibeszelte magát, de még ha igaz is minek feküdtel vele össze?

Megérte? ^^

Nem értem minek tetted ha sokkal többet szerettél volna de előre megmondta mi a hézag...

2022. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


A múltkori kérdésnél még együtt volt a párjával, amikor megkért, hogy ne beszéljetek pár hétig..

2022. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Az nem az én kérdésem 🙄
2022. dec. 14. 21:03
 6/31 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?
2022. dec. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
36%

1.



Azért akkor sem kellene így valaki fejét elcsavarni, ha tudja hogy szerelmes lesz majd koptatja.


Tipik Chad viselkedés és undorító.


Szerencse, hogy már nem sokan dőlnek be ennek..



Sajnálom, Kérdező!


Engedd el, tiltsd. Az ilyen csak luknak nézi a csajokat. :(

2022. dec. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%

De mivel csavarta el a fejét?

Külsejével esetleg, szavakkal biztosan nem, mert őszintén elmondta, hogy nincs esélye.

Nem fexel le vele, ennyi.

Ez a kérdező hibája, nem a pasié.

2022. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
50%
8. Valamit mégis csinált. XD
2022. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj, ő egy nő ő meg férfi.


Ő rakta szét a lábát, ő döntése volt, akármit is csinált.

Ha tegyük fel a kérdező sugallta, hogy:

"Gyere már, rakjál meg!" melyik férfi állna ellen, amikor kívánja bizonyos szinten őt is, főleg meg a szexet?

Neki elvégre tiszta a lelkiismerete, mert előre szólt, hogy több nem lesz a terítéken.

Ez ilyen dolog és a pasi nem hibázott.

2022. dec. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!