Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatal nőt idősebb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nőt idősebb férfi tényleg sokkal jobban megbecsül?

Figyelt kérdés

Egyik kérdés hozzászólásaiban láttam hogy írta valaki, hogy pl. ha egy 23 éves nő valami csoda folytán beleszeret egy 45 éves férfiba, akkor egy ilyen kapcsolat pont hogy nem a nő kihasználásról fog szólni mert ha egy férfi ekkora korkülönbséggel elnyeri egy hozzá képest 20-25 évvel fiatalabb nő vonzalmát és akár szerelmét, akkor az a férfi úgy fog bánni vele mintha istennő lenne és a tenyerén fogja hordozni.


Mert hogy egy 40-es férfi szemében egy huszonéves nő elképesztően vonzóbb, és pont ezért nagyon meg fogja becsülni.


Ez így logikailag oké mondjuk megállja a helyét, de amúgy valóságban is így van?



2022. dec. 15. 13:46
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
90%

"De az nem túl egészséges személyiséget feltételez ugye ha egy férfi 45 évesen 23 éves nő után kajtat."


Bingó

2022. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
22%

" Mondta is, hogy a korosztályom átlagban telefonfüggő, elkényeztetett, hisztis libákból áll, akik csak elvárni tudnak, adni semmit. Na én meg nem vagyok ilyen😀"

Nem semmi a faszid. Mégis a korosztályodbeli libusokat hajkurássza egy ilyen vélemény után.

Hátpersze, hogy te nem vagy olyan.És te komolyan be is szopod. Kíváncsi lennék mennyi naiv, buta kislányt etetett még be előtted ezzel a szöveggel.

2022. dec. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
13%
10-es, grat a pasidhoz! és hogy te nem átlagos liba vagy! biztos ezért kapod a lepontozást mert irigyek rátok! Nekem is fiatalabb barátnőm van, aki ugyanúgy különleges, érett, és megbecsülöm. :)
2022. dec. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
5%
A nők is idős pasit akarnak. Mindegyik apukát akar. Tapasztalt férfit. De ha férfi akar fiatal nőt, hirtelen jaj de visszamaradt a fejlődésben. Annyira gagyik ezek a találgatások a részetekről
2022. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
71%

érdemes észrevenni, hogy ez a hatalmi dinamikáról szól,.

adott egy 40-es, 50-es faxi, aki amúgy különösebben nem jóképű, nem gazdag és nem sikeres, ergo a saját korosztályában esélytelen.


keres magának egy fiatal tyúkot, aki mivel naiv, és sokszor kellően ostoba, istenként fog erre a faxira felnézni.


ezek a tyúkok általában azt mondják, h. sokkal értettebb, bölcsebb, sikeresebb a választottjuk, mint a korukbeli fiúk.

persze, van 20-30 év előnye a faxinak, de csakis emiatt tűnhet többnek, nem a saját korosztályához mérten.


amúgy mindig a hányinger kerülget a fiatal csajokra vadászó faxitól...

2022. dec. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
87%

Tehetősebb férfi többet ad a nőjének is. Nyilván több fizuból több jut. És ugye valaki minél idősebb annál többet keres általában.


Semmilyen más szempontból nem számit a kor. Feltéve ha két felnőttről van szó.

2022. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
67%

Érettebb vagyok a koromnál.

Na ez volt az a mondat (ha a férfi mondja akkor nyilván így hangzik : érettebb vagy a korodnál/kortársaidnál) amit megtanítottam a kamasz lányomnak. Ha ezt hallja meneküljön. Minden fiatal lány ezt akarja hallani. Ezért mondják.

2022. dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
72%

"biztos ezért kapod a lepontozást mert irigyek rátok! "


Irigy? Mire? A vén pasijára? :D

2022. dec. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
29%
#22 figyi, pont nem érdekel a véleményed. Nekem jó vele. Ennyi a lényeg. Kívánom, hogy te is találj ilyen jó párkapcsolatot.
2022. dec. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
76%
"A nők is idős pasit akarnak. Mindegyik apukát akar. " Nem igaz. Csak ezt te képtelen vagy felfogni, mert valamilyen különleges álomvilágban élsz.
2022. dec. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!