Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy csinos nő miért ne tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csinos nő miért ne tudna beleszeretni egy nem túl jó testalkatú mondjuk egy skinnyfat férfiba, miért feltételezik azt, hogy egy csinos nő csak undorodna egy ilyen férfitól? Miért szokták azt mondani, hogy nem egy kategória?

Figyelt kérdés
Szokták mondani, hogy a szerelem nem válogat és azt is, hogy nem minden a külső.

2022. dec. 20. 12:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem a zsanere és mert a belső tulajdonságai nem fogták meg.
2022. dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

Mert egy izmos pasi vonzóbb és a csinos nő megteheti, hogy ilyet válasszon.


Volt egyszer skinnyfat pasim, mert gondoltam adok neki egy esélyt, hát a löttyedt karja és a lapos mellkasa teljesen elvette a kedvemet a szextől. Köszönőviszonyban nincs egy izmos, feszes férfias kartól, nagy mellizomtól. Nekem ez pont akkora különbség, mint neked egy vékony vs. kövér nő. Ha téged a vékonyság izgat, akkor nem szívesen szexelnél kövérrel.

2022. dec. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Egy jó szex alapja nem mindig az alkattól függ, sokkalta inkább a figyelemtől, odaadástól. Ráadásul kapcsolatban lehet fejlődni. Rengeteg ember akkor néz ki jobban mikor kapcsolatban él, mert a motivációja az elszántsága az egekben van míg egyedül motiválatlan. Sőt maga a szex is formálhatja a testet és később emiatt szenvedélyesebb lehet az együttlét.
2022. dec. 20. 12:52
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

És egy nem vonzó pasi miért nem tud beleszeretni egy nem vonzó nőbe? Ja, az azonos kategória. Szóval egy nem vonzó pasi miért nem tud beleszeretni egy nagyon ronda nőbe?

Szánalmasak vagytok!

2022. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

3

Akkor keress egy ronda nőt.

2022. dec. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

#3

1. De, rohadtul fontos a testalkat is a szexuális vonzalomhoz. Neked miért kell csinos nő, ha egy nem csinoshoz is ugyanúgy tudsz vonzódni?

2. Aki jól akar kinézni és szeret sportolni, az kapcsolat nélkül is ezt teszi, akit noszogatni kell, hogy felemelje a seggét, az úgyis csak ideig óráig fogja csinálni. Ja és jellemzően inkább elhíznak egymás mellett az emberek, olyat még nem láttam, hogy együtt gyúrták ki magukat. Azok már a kapcsolat előtt is gyúrtak.

2022. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

3, ez a ha, majd, esetleg, talán jellegű kijelentések mind tudjuk, hogy minimálisan valószínűek. A majd jellemzően soha a valóságban.

Ettől függetlenül beleszerethet. Csak, ahhoz olyan helyzet kell, ami meg szerencse kérdése. Minél vonzóbb valaki, annál valószínűbb, hogy esélyt kap arra, hogy megmutassa kicsoda. Mert a fizikai vonzalom már egy jó alap az ismerkedéshez. Így is kell megfelelő hely és idő, csak, jellemzően könnyebben jön, mint valakinek, aki kevésbé vonzó.

De, a kérdést tovább víve, miért ne lehetne, hogy nem a szép nőnél próbálkozik a pasi, hanem egy hasonlóan elhanyagolt, kevésbé karbantartott testű nőben találja meg az igazit? Vagy azoknál élből nem próbálkozik az elméleti példa férfi alakja?

2022. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#6 Ez aztán a pozitív hozzáállás. :D
2022. dec. 20. 12:57
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

#8

Hát figyu, én 9 éve kondizok, függetlenül attól, hogy volt párom vagy nem. Nekem ez a lételemem, nem tudok sport nélkül élni, soha nem mástól vártam, hogy rugdosson el az edzőteremig. Nem egy 5 éves gyerek vagyok, akit noszogatni kell. A párom is kondizott világ életében, sosem lustulnánk el egymás mellett. Ha egy nem sportoló emberrel jönnék össze, abból fixen az lenne, hogy én is eltunyulnék.

2022. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Kit érdekeeeeeeeel?! (Szőke cigány)


Amúgy tényleg az ilyen kérdésektől mi a gyászt vársz? Egy része el se tudja képzelni, hogy milyen lehet.

2022. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!