Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van abban ràciò,ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van abban ràciò,hogy sok férfi olyan nöt/hasonlòt vàlaszt mint az anyja?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen a külsöségek de az is.

Én sokban hasonlítok pàrom anyujàra ez elöny lehet?



2022. dec. 23. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem igaz.
2022. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Lehet benne, de feltétlenül igaz.
2022. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Hát, én a környezetemben/családomban baromira nem ezt látom.
2022. dec. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
*nem
2022. dec. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Nekem teljesen más személyiség az esetem, szóval a válasz határozottan nem.


Érdekes, hogy a férfiak vannak folyton leszólva, hogy mamakedvence, meg anyucipicifia, közben meg a nőknél nagyon jellemző, hogy apásak, de érdekes módon ez nem probléma (a hasonlítgatás sem a papához stílusra/anyagilag), viszont a mamakedvence az meg probléma. :D


Úgyhogy ez is egy szép kis kettős mérce amúgy. Ezt csak így zárójelben. Akinek nem inge nem veszi fel, csak az egyoldalú ítélkezés miatt írtam, hogy oda-vissza kell ezeket nézni.

2022. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%

5

Nagyon igaz! Még sosem hallottam azt a kifejezést, hogy "apuci hercegnője". Ja várj, de mégis...

2022. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Részben igen, de az esetek többségében ez tudattalanul történik. Mivel az anya za első nő az egyén életében, ezért egy minta lehet neki.
2022. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Nőknek esélyük sincs apásnak lenni, hisz legtöbb apuka lelép.
2022. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

Inkább az a gyakori, hogy vagy direkt hasonlót vagy direkt a szöges ellentétét.


Én például az apám szöges ellentétét kerestem minden partneremben akaratlanul is, annyira rettegtem attól, hogy olyan kapcsolatban kötök ki, mint anyám. A férjem is az anyja teljes ellentétét kereste, sosem jöttem ki az anyjával épp ezért.

2022. dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nem az anyámat keresem se kinézetben, se jellemben. Ha hasonlítana egy nő az anyámra az kizáró ok lenne, mert egyrészt nem lenne az esetem, másrészt kellemetlen lenne egy olyan nővel együtt lenni aki anyámra hasonlítana.
2022. dec. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!