Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha foglalt a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha foglalt a csaj aki tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm aki iránt többet is érzek de az egyik legjobb barátnőmmel jár. Már lassan 6 éve együtt vannak és tökéletes a kapcsolatuk habár néha szoktak panaszkodni. Az egyikőjük egyszer titokban azt mondta nekem h nem bánná ha szakítanának. Én ezek után sajnos bele szerettem a csajába és nem tudom mit tegyek mert nagyon szeretem mindkettőjüket és nem akarom őket elveszíteni, de sajnos már nem tudok csak barátként tekinteni a lányra. Rengeteget beszélünk és néha fura kétes jelzéseket küld felém ami miatt néha azt hiszem van esélyem. Párszor találkoztunk kettesben is mind elég randiszerű volt. Egyszer rá kérdezett mit érzek iránta és én elmondtam amire nem egy egyértelmű kikosarazást kaptam hanem azt h ha xy nem lenne akkor lenne esélyem de így nem helyes. Álljak félre és hagyjam őket békén vagy próbálkozzak még a csajnál? Ti mit tennétek a helyemben?

L\20



2022. dec. 25. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Állj félre
2022. dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Én félre állnék. Így csak szenvedni fogsz. Jobb most, mint később mert így hamarabb van esélyed arra, hogy olyanba szeress, akinél lehet is esélyed. (Nem bunkó akarok lenni, velem is ez volt anno. Mióta tovább léptem szabadabbnak érzem magam.) L/22
2022. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
57%

A legjobb, ha továbbra is barátok maradtok és vársz még egy kicsit, ha kitartó vagy és türelmes, mert ha úgy alakul, hogy szakítanak, akkor próbálkozhatsz nála, de ehhez idő kell, hiszen 6 éb nagyon hosszú idő és sokszor hetek, hónapok kellenek ahhoz, hogy ki lehessen heverni egy elmúlt kapcsolatot, de az, hogy össze fogtok-e jönni, ez azon is múlik, hogy az, akibe szerelmes vagy, érez-e majd irántad barátságnál többet.

De az is lehet, hogy együtt maradnak, hiszen nincs kapcsolat nézeteltérés nélkül.

Az, hogy ez a nézeteltérés milyen sűrű, jó kérdés, lehet egészséges, ha néha-néha van, de ha elég sűrű, az már nem vezet jóra.


27N

2022. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

6 év.


Mi tartja őket össze ennyi éve?

És ha előjött a szakítás, miért nem lépett?


Legyünk őszintén, a melegek többsége nehezen alakít ki tartós kapcsolatot, így érthető, ha nem mer kilépni. Mert őszintén, te 20 évesen, mit akarsz tőle? Stabil kapcsolatot? Anyagi háttérrel? Jövőképpel?

2022. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Őszintén én is mindig erre a döntésre jutok csak aztán mindig történik valami ami miatt újra vissza esek ebbe az állapotba. Szeretnék tovább lépni csak nem tudom hogy tegyem mert nem szeretnék valakit csak búfelejtőnek meg aztán nem is olyan egyszerű számomra az ismerkedés. Hogy tudnám őt elfelejteni? Van erre valami taktika? Még sose utasítottak vissza (bár az előző kapcsolataim mind férfiakkal voltak) így nincs túl nagy tapasztalatom ebben :/
2022. dec. 26. 00:03
 6/15 anonim ***** válasza:
Hagyd békén
2022. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Erre nincs külön taktika. Vagy erős vagy és el tudod felejteni amit muszáj lesz, vagy gyenge és szenvedhetsz egy jópár évig is akár. Ez nem bántás akar lenni. Barátkozz másokkal is, akkor esélyed lesz szeretni valaki olyat aki téged is. Sok sikert! :D (Tényleg nem bántani akarlak.)
2022. dec. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ajanlj fel nekik harmast
2022. dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj h nincs hol ismerkedjek másokkal :( interneten csak idióták találnak be folyton akik vagy 3-asba akarnak hívni vagy ghostolnak. Munka hely suli pedig nem opcio. Buliba nem járok mert nincs kivel. Ilyenkor mit tegyek?
2022. dec. 26. 14:56
 10/15 anonim ***** válasza:

"Buliba nem járok mert nincs kivel."


Egyedül félsz, vagy mi?


Ha barátnővel mész az rossz! mert akkor meg foglaltnak gondolnak, és azért nem mennek rád.

2022. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!