Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy srác, aki foglalt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, aki foglalt. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Na szóval.. tetszik az egyik szomszédom, akinek élettársa van és van is egy kisfiúk. Viszont, a párjával nem látni őket együtt, mindig felváltva viszik a gyereket is. Vagyis vannak arra utaló jelek, hogy rossz a kapcsolatuk.


Ti ilyen esetben mit tennétek? Megpróbálhatok közeledni hozzá? Ha igen, hogyan tegyem? (Plussz infó, hogy a srác 40kb. én pedig 25 és néha szoktunk beszélgetni)



2022. máj. 23. 06:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%

Tudod, mennyi dolog egy gyerek? Persze, hogy nem látod őket együtt, de ez annak a jele esetleg, hogy elfoglaltak.


Hogy mit csinálj? Hagyd békén.

2022. máj. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Viszont, a párjával nem látni őket együtt, mindig felváltva viszik a gyereket is. * Ez inkább arra utal, hogy dolgoznak és így tudják beosztani ki mikor vigye a gyereket. Elég rossz következtetéseid vannak, illetve szégyentelenül egy gyermekes anyukára mennél aki foglalt. Hova fajúl ez a világ?
2022. máj. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekes apuka*
2022. máj. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
15%
Csak a nyitott ajtón lehet átmenni, vagyis ha vevő a közeledésedre, akkor sem te leszel a hibás, hogy félrement.
2022. máj. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
4. Na de apukára? Van neked is pofád.
2022. máj. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nyilván számítottam rá, hogy lesznek olyanok, akik elítélnek. A következtetéseimet azért írtam, mert még a gyerek anyja otthon van a gyerekkel, vagyis csak a srác dolgozik. De soha nem látni őket együtt. Pl. ha a nőhöz jönnek ismerősök, a pasi elmegy a gyerekkel, illetve nég hétvégén se látni őket együtt csak külön-külön.
2022. máj. 23. 07:23
 7/27 anonim ***** válasza:
13%
Más válaszoknál a fiatal nők miért hazudják azt, hogy a fiatal nőket nem szokták érdekelni az idősebb férfiak?
2022. máj. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
61%

#7:


Oké, de ezt a kérdést is egy unatkozó meleg írta ki. :DD

2022. máj. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
26%
Ja már értem, minden kérdés ahol fiatal nő vonzódik idősebb férfihoz az kamu. Már értem😉
2022. máj. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem ezt írtam, csak hogy nagyon sztereotípiákra építő és buta.
2022. máj. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!