Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kontrollálni próbált, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kontrollálni próbált, vagy csak kifejezi a véleményét?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat. Voltam fodrásznál, újságoltam a páromnak, hogy mennyire boldog vagyok és mennyire tetszik a hajam, várom, hogy ő is lássa. Erre csak ennyit mondott telefonban, fennhangon, kérdőre vonva: De ugye nem lett sötétebb a színe?

Mondtam, hogy csak egy árnyalattal, ne aggódjon, az nem sok, erre: Aha…remélem nem feltűnő…

De mindezt ilyen kimérten, komolyan, egyáltalán nem poénosan mondta. Teljesen lelombozott



2023. jan. 3. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Menekülj.
2023. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyértelműen kontrollálni. Elég rossz előjel, de legalább időben.
2023. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most azon gondolkozom mi van, ha mégse gondolta olyan véresen komolyan, csak alapból beszrltük, hogy utálja a feketet hajakat (de az enyém így is csak világosbarna) és emiatt mondta…vagy ez vicc szintjén is gáz?
2023. jan. 3. 21:50
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Miért viccelne valaki ilyennel? Szerintem inkább te akarod mentegetni avval, hogy belemagyarázod.
2023. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Már mentegeted ezt a hulladek palit. Szánalmas vagy.
2023. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem csak rossz napja volt.
2023. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Ez annyira nem csajos írás. Kimérten, komolyan, és lelombozott. Tipik incel, aki nőnek adja ki magát. Utálom ezeket a kamukérdéseket.
2023. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3%

Ha kontrollálásról lenne szó, akkor azt kérdezte volna, hogy de ugye nem festettél?

Így mindössze csak azt jelenti, szerintem, hogy neki nem tetszik sötétebben.

2023. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Exem állandóan azt hajtogatta hogy neki nem tetszik a világosbarna hajam, legyek vörös. Hát én szőke lettem, ő meg szingli. Egy életre megtanultam hogy csak azért nem fogom úgy alakítani a külsőm hogy a párom elfogadjon. Teljesen más pl az hogy megmondja számára mi a csinos, meg hogy megtiltja mit nem vehetsz fel..
2023. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Itt a következő, pasi által írt kamu, teljesen ugyanilyen ostoba írás:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Kösz a lepontozást, 7-es voltam:)

2023. jan. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!