Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert akar minden no gondolatr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akar minden no gondolatrendor lenni? Miert akarjak a pasikat ezer szazalekban kontrollalni? Miert kutatnak meg a gondolataikban is? Miert reagalnak tul mindent, es miert hisztiznek minden aprosagon?

Figyelt kérdés

Aztan persze a pasi lesz a szemet es le vagy felrelep.

Miert nem lehet szeretni kontrollalasi es elszamoltatasi kenyszer nelkul?



#Parkapszolat #Skizoid paranoia
2022. nov. 10. 13:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Biztos, hogy minden nőt megkérdeztél már erről?

Engem is felhívtál? Milyen számról? Mert én ilyet nem mondtam.

2022. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
Inkább fogalmazz úgy , hogy kb 60-80%-a a nőknek. Ha itt olvasgatsz akkor 90 is van. Egyszerűen ők ilyenek. Pont ezért nem jönnek ki egymással. De sok olyan kérdés van itt, mire gondolt az anyósom mikor ezt mondta... .
2022. nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
milyen gondolatok? hogy kit dugnanak meg uton utfelen a baratnojukon kivul? Kivel kurjanak felre?
2022. nov. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
És te miért hisztizel egy nyilvános oldalon egy általánosító kérdésben? Igazi hiszit király vagy :D
2022. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyre több normális női válasz jön.
2022. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4- es, a torkanal fogtad meg a kerdest Pelikan elvtarsno.


Oke persze itt most kikerik maguknak a tokeletes holgyek.


Szandekosan altalanositottam mert en meg nem talalkoztam kivetellel.

2022. nov. 10. 13:32
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Ugyan meséld már el, kérdező, hogyan lehet kontrollálni mások gondolatait, mert én speciel el sem tudom képzelni, hogy is megy ez.
2022. nov. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Ha mindig ilyen szituba keveredsz, akkor érdemes lenne megvizsgálnod a saját "működésedet" is. Mert vagy

1. te választasz mindig hasonló személyiségű nőket, mondhatnám úgy is, hogy egy kaptafára mennek, vagy

2. a te személyiséged olyan, hogy még abból a nőből is ilyen viselkedést váltasz ki, aki alapból nem ilyen.


Az én életemben is volt olyan férfi, akinek olyan volt az alapszemélyisége, hogy folyamatosan úgy viselkedett más nőkkel kapcsolatban ami félreérthető volt. Nem csak én értettem félre folyamatosan, hanem mások is, akik ezt visszamondták nekem. Ha már több ember egymástól függetlenül ugyanazt állítja, akkor ott nem az én készülékemben van a hiba (alapból nem vagyok kontrolláló, féltékeny típus). És akkor bizony mivel ő titkolózik, ködösít, félreérthető szituációkba keveredik "véletlenül" mindig stb, stb, persze hogy rákérdezek. És ez rögtön kontrollnak, számonkérésnek, elszámoltatásnak van minősítve.

Pedig ha a férfi úgy viselkedik, hogy nem keveredik félreérthető helyzetekbe, megnyílik lelkileg a partnere előtt, ténylegesen partnerként szövetségesként tekint a társára, akkor a nő nem fogja "kontrollálni, számonkérni", mert nincs miért, hiszen a férfi társként tekint rá, önként beavatja a dolgaiba, mert neki is ez esik jól.

Az ténylegesen előfordulhat hogy valaki mindig kontrolláló partnert választ, de akkor is a saját készülékében kell keresni, hogy vajon miért teszi ezt.

2022. nov. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyan meséld már el, kérdező, hogyan lehet kontrollálni mások gondolatait, mert én speciel el sem tudom képzelni, hogy is megy ez."

örökös kattogás azon, hogy vajon most mire gondol, biztos a másik nőre/pasira gondol, stb. stb. - ez a típus lényegében akkor nyugodt, ha úgy érzi, ezer százalékban ő tölti ki a párja gondolatvilágát. és mivel nem lehet teljes mértékben ellenőrizni a másik gondolatait, ezért sosem nyugodt, örökké szorong. gyakran meg is kérdezi, mire gondolsz, ez önmagában elég idegesítő, és ráadásul mivel tudod, hogy az egészen ártalmatlan válaszokat is könnyen félreérti, így aztán nem tudsz vele őszinte lenni.

2022. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

6.


Ugye tutod, hogy most te hisztizel? Mellesleg a pasik gyakrabban csinálják ezt, meg hogy megtiltanak dolgokat a nőjüknek.


Ha te mindig ilyen nőkbe futsz bele, akkor azt te váltod ki belőlük. Biztos oka van, hogy nem bíznak benned.

2022. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!