Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Velem van a baj, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy csak türelmetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Egy éve ért véget az első párkapcsolatom, 5 évig voltunk együtt. Én szakítottam, nem voltam már szerelmes, nem volt jövője, így elköltöztem, békében, vita nélkül. Nagyon nehéz volt az első két hónap, aztán lassan kezdtem magamra találni. Élveztem a függetlenségemet, hogy azt csinálok, amit akarok. Az egyetemre koncentráltam, találkoztam sokat a barátaimmal, sportoltam, elutaztam egy barátnőmmel nyaralni...stb. Persze néha rámjött, hogy jó lenne valaki, de nem kerestem, meg nem is vágytam kalandokra, gondoltam majd jön, ha jönnie kell.

Egy hónapja összejöttem egy férfival, akivel már 1 éve egy akkori munka kapcsán ismertük egymást. Nagyon édes és gondoskodó és nagyon szeret. Igazából minden, amit azt mondom, hogy szeretnék egy pasitól, megvan benne. Nagyon figyel rám, meglep olykor, őszinte, lehet vele beszélni bármiről, egyezik az érdeklődési körünk, jó a humora, nagyon jó a szex...stb. Szinte tökéletes. 10 évvel idősebb nálam. Mégis van bennem valami gát, amivel nem tudok mit kezdeni, próbálom védeni a kis saját életemet és határaimat. Neki igénye, hogy minél többet találkozzunk, hogy ha lehet aludjunk együtt minden este. Közben nem zavarja, ha én programozok, vagy barátnőkkel vagyok, csak utána szeretné, hogy hozzá menjek haza. Nekem kicsit túl hamar fel is vetette az összeköltözés lehetőségét. Beletartozik, hogy én egyetemre járok és mellette dolgozom is, így elég kevés szabadidőm van. Ő szereti a munkáját, de kicsit ki van égve benne, illetve magának osztja be az idejét és nem is kell halálra melóznia magát, szóval neki sokkal több ideje van. Olykor, ha sokáig suliban vagyok, akkor is odaszalad, csak egy puszira, hogy tudjunk találkozni. Nekem pedig ez néha sok és gyors. Mióta összejöttünk minden nap találkoztunk, de közben meg nem korlátoz semmiben, mert azt csinálok, amit akarok, hozzám igazítja a dolgait. Mikor együtt vagyunk, akkor jól érzem magam vele. Mégis van bennem valami elakadás, nem érzem azt a rózsaszín ködöt, ami nála van, nem érzem, hogy hiányzik, ha nem vagyunk együtt. Néha parázok, hogy komoly lesz ez, és korban már én is ott vagyok, hogy nem kalandokra vágyom, meg hát nem ördögtől való ötlet a házasság meg ilyenek. Csak félek, hogy ha ebbe beleengedem magam, akkor feladom a szabadságomat, ami persze, kell egy kapcsolatban is, hogy legyen, de az más. Azt se tudom eldönteni, hogy szerelmes vagyok-e, vagy csak idő kell még az érzéseimnek. Közben meg az is bennem van, hogy csomó nő ilyen pasira vágyik, olyan nehéz találni olyat, akivel ennyire sok minden klappol, olyan sok felszínes, egyszerű ember van, meg ha elszalasztom ezt, mi van, ha megbánom majd...stbstb.

Meg vagyok zavarodva és csomót kattogok ezen, de nem tudok előre jutni.

Arról dumáltam már vele, hogy nekem fontos a személyes tér, hogy kell, hogy egyedül legyek olykor és ezt megértette, csak közben mégis van egy félelem bennem, hogy rámakaszkodik kicsit. Neki most én vagyok a nagy történés az életében, mondja is, de nekem meg csomó minden más is van.


Voltatok már hasonló helyzetben?

Mit gondoltok, mit kéne csinálnok?


Köszi!


26/N



2023. jan. 9. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Nincs veled baj.

Nem hiszem, hogy ebbol meg nagy szerelem lesz, de elvezd ki, amit lehet, aztan meglatod.

En ragaszkodobb tipus vagyok, de az elso honapban heti egyszer talalkoztam a baratommal, szep lassan epitettuk fel heti ket-harom alkalomra fel ev utan. Ennel gyorsabban nekem is tul sok lett volna.

2023. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Azt idővel meg fogod tanulni, hogy a szerelmet nem lehet észérvekkel kierőszakolni. Hiába édes, gondoskodó egy pasi és látszólag tökéletes minden, ha nem érzel semmit iránta. Persze le lehet élni így is egy életet, langyos vízben, de az olyan, mint sótlanul enni a húslevest. Unalmas és nem az igazi.


Majd lesz olyan, akiben meg lehet nem minden tökéletes, de olyan szerelmes leszel, hogy a fél karodat adnád érte. Én a helyedben nem ragadnék le olyan mellett, akivel csak úgy elvagy. Ahhoz még fiatal vagy, hogy megalkudj.

2023. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Na itt is a kor a baj nemde? Te 26 ő meg 36.. Teljesen más generáció, más felfogás más igények stb.. Te koncentrálnál az egyetemre ő már dolgozik. Neked ez után kezdődik majd az élet a munka, ő meg benne van ebben már egy jó ideje. Korban is nagyon ott van már, hogy kicsúszik az időből. Azért ragaszkodik hozzád ennyire mert talán úgy érzi ez az utolsó ilyen az életében és próbál megfogni…

Ez lessz itt a baj.. ha egy egyetemista korod beli sráccal lennél akkor szerintem nem lennének ilyen problémáid.. Pontozzatokcle nyugodtan, mert itt mindenki szerint belefér ekkora korkülönbség.. de itt is az lessz a baj, hogy a pasi már mindent is akar gyorsan a lány meg még élni szeretne. Még a szárnyát se nagyon bontogatta a pasinak meg már hullik a tolla..

2023. jan. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

"nem érzem, hogy hiányzik, ha nem vagyunk együtt"

Akkor ne találkozz vele minden nap, csak amikor neked belefér az idődbe, és örülsz neki.

2023. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, meg hogy ilyen normálisan írtatok. Tök igazatok van.
2023. jan. 9. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszer élsz, próbáld ki milyen vele, ha nem jó legfeljebb dobod.

De érzésem szerint nem lesz frigy belőle.

2023. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy egyeseknek ennyire összejön minden, és annyira jó dolguk van, hogy nem tudják mit kezdjenek vele.
2023. jan. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!