Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tud ebből még kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud ebből még kapcsolat lenni, vagy csak én vagyok türelmetlen, vagy ilyen a világ?

Figyelt kérdés

Az a nő vagyok, aki nem szeret csungeni a masikon vagy hisztizni, de nem tudom hogy ebből még tud valami kisülni?

Már egy éve próbál üdítőre elhivni a férfi, két hónapja el is mentem. Több órás randevú, heves csókok. A ferfi sokat dolgozik, és én irtam ra, én kertem a kovetkezo randit, szoval hamar bele lovaltam magam, amivel sikerult megjesztenem. Rovid randijaink voltak es minimalis kommunikacio a randik kozott. A szex megtortent, amik nagyon jok. Vagy 2 hetig nem találkoztunk, mire farhámba ultem es ő annyira akart, hogy igerte tobb idot tolt velem, meg hogy o ilyen, nincs annyi ideje beszelgetni. Nem tudom normalis ez, hogy tobb napgi nem beszelgetunk, vagy van most egy oram es talalkozunk dolog? szerintem lehet ilyet, ha tudom hogy ő a barátom, akkor egész más, de igy most megöl a kétely...vagy hagyjam, hadd legyen ő a férfi éés ő diktálja a tempot?


2016. jan. 4. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szimplán szexet akar amikor épp van egy órája, ennyi.
2016. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elso alkalommal smaroltal vele? Jol kiadtad magad hogy konnyuveru vagy, nem csoda hogy nem jelentkezik ezekutan!
2016. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De egy menetre jo voltal neki.
2016. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csokolozni lehet, nem tizenevesek vagyunk, s a tobbi jo kesore tortent
2016. jan. 4. 23:26
 5/6 anonim ***** válasza:
#2: A psi is ugyanúgy smárolt, mint a kérdező, tehát nem igazán lehet negatív véleménye emiatt. Vagy ő is szajha?
2016. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A csók mióta negatív dolog..? és nem csak egy menetről van szó..
2016. jan. 5. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!