Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés

Van egy férfi kollégám, aki kedves mindenkivel stb, de úgy érzem, irántam többet érez.

Pl ha beszélgetek bent valakivel, akkor néha odanézek és látom, hogy engem figyel, mindig olyan szépen néz rám, keresi a társaságomat, poénból szivat (semmi durva), velem akar jönni szüneten kajálni (mondjuk többször kérem én hogy együnk együtt, de olyankor látom, hogy jól esik neki), mindig megkérdezi, kérek - e a kajájából (pl fasirtot, rántott húst stb😂), kérek e az innivalójából.

(eddig én iránta csak barátságot éreztem, de én úgy érzem, nálam ez kezd több lenni...) 22L


2023. jan. 9. 16:04
A kérdező szavazást indított:
Valószínű többet érez
Szimplán csak barátkozik, semmi több
13 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Csak szimplán meg akar …ni. Legyen eszed nyisd ki a szemed ne legyél befásult. Ez a baj a mostani 21-2 éves csajokkal kicsit is szépen nézel rá egyből azt hiszi, hogy élete szerelme, amind megvagy neki meg eldob és jövő héten meg olvassuk a “Miért használnak ki?” Kérdésedet..
2023. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem csak a munkahelyen kedveskedik, hanem randira is hív, akkor esélyesebb a párkapcsolat létrejötte.
2023. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem bejössz neki, miért nem hozod fel neki hogy munkán kívül is találkozzatok, ha neked is bejön meg kezdesz többet érezni?
2023. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tetszel neki, különben miért is lógna veled?

Viszont az is igaz,hogy amíg nem hív randira, addig mindez kevés...Valahogy hozd fel neki, hogy szívesen kávéznál vele munkahelyen kívül.

2023. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként mi veszteni valód van vele ha elhívod valahova? Ha ő is szingli és te is akkor szerintem nem nagyon lehet akadálya.
2023. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Párommal hasonló helyzetben vagyunk, kb. tejesen az van nála amit leírtál, annyi hogy nem tud róla hogy én tudom, hogy mit művel a hátam mögött, pedig mind 3-an munkatársak vagyunk na mind1 is :D

A lényeg h hívd el valahova, őszintén mondom, szerintem nincs mit veszítened!!! :))

2023. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fasírttal kínálgatni a nőt... Taníts mester :D
2023. jan. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!