Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egyszerre két embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két embert szeretni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. A barátommal harmonikus párkapcsolatban vagyok már több, mint 2 éve. Együtt tervezzük a jövőnket is.

Van egy nagyon jó barátom, aki szöges ellentéte a páromnak, kinézetre is alatta van. Úgy érzem az utóbbi időben elkezdtem hozzá vonzódni. Teljesen irracionális lenne a párom otthagyni érte.

Valaki felvilágosítana, hogy milyen pszichológiai és biókémiai folyamatok mennek végre ilyenkor a testem? Hosszútávon hogy lehet az ilyen ellen védekezni? Őszintén ilyen még nem fordult elő velem és nem tudom, hogy mitévő legyek. A haverommal nem szeretném megszüntetni a kapcsolatot.



2023. jan. 18. 01:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez igaz 10- eske, de akkor a barátokkal tényleg csak baráti legyen a kapcsolat, és ne adjunk okot, még 0.1%- ot se, hogy a párunkban fölmerüljön a féltékenység.

Mert ha csak a halovány jele is fölmerül, akkor ott már gond lesz a kapcsolattal.

A baráttal semmi félteérthető mozdulatot, kétértelmű szavakat, nem szabad alkalmazni.

A baráttal kerülni kell a négyszemközt való létet, a röhigcsélést, az incsekedést.

2023. jan. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnos én is 4 éves párkapcsolatban, 2 éve szerelmes lettem egy másik srácba. Első látásra jött és vitt mindent. Plátói az egész, nem is beszéltünk szinte, találkozni nem találkoztunk 1,5 éve és mindenek ellenére nem múlott az érzés.
2023. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nos, abban az egy esetben tudom elképzelni hogy 2 embert szeretsz ha volt egy szerelmed aki mondjuk tragikus körülmények közt távozott...

Évekkel ezelőtt. Most pedig új párod van akit tiszta szívedből szeretsz de nem szüntel meg szeretni az előző megboldogult párod sem.


Jaaa, Kissé túlgondoltam.

2023. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!