Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kövér fiúba, beleszerethet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér fiúba, beleszerethet egy lány?

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 21:02
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
82%
9. Lehet mert neked még ezer más bajod is van, amiért nem tetszel a nőknek. A 8-asnak meg csak főleg a kövérsége volt a baja. Nem vagytok egyformák.
2023. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
35%

9-es, nem hazudok! én amúgy nagydumás, okos férfi vagyok és jóképű is állítólag, csak 100valahány kiló voltam, zsírban! lefogytam 79-re, ilyen szálkás, sportosra. a nagy tepsi valagam fokhagymagerezd lett:)

miért hazudnék?

2023. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
86%

Én szerettem már bele nagyon kövér fiúba.


Vagyishát... Nen ismertem olyan hű, de jól... Inkább erős vonzalomként írnám le az érzést.

2023. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
21%

22:05


Nem szép dolog ezzel trollkodni.

2023. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
71%
Csak ha tudja, hogy hová kell vesszőt tenni.
2023. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
71%

14

Mire gondolsz?

2023. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
13%

22:09


Arra, hogy ez simán csak nem lehetséges. Az még igen, ha mondjuk megismered és valahogy elfogadod a dolgot, de hogy ez vonzó legyen... Olyan nincs.

2023. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

17

Légyszi ne kérdőjelezd meg a tapasztalataimat. Velem is egyszer forult elő ilyen, mert én vékony vagyok, és valóban nem bukok a túlsúlyra. A szóban forgó srác viszont elképesztően megfogott a személyiségével, és amellet, ha nem is kifejezettnen jóképű, de elég férfias és karakteres volt.


Nem állítom, hogy könnyű a párkeresés a kövér férfiaknak. Annyit mondtam, hogy nekem EGYSZER nagyon-nagyon-nagyon megtetszett egy kövér fiú.

2023. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
59%

22:15


Pontosan mivel érte ezt el? Érdekelne mire lehet alapozni egy taktikát, milyen tulajdonságokra lehet rájátszani, ha az ember kövérebb. Mi volt benne ennyire vonzó? Valami különleges dolog, vagy csak úgy random?

2023. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

19

Nem, nem csak random...

Egyrészt a barátaim barátja volt, szóval alkalmam volt a "természetes közegében" megismerni. Nem tagadom, hogy az elején nem jött be, késővb viszont oda-vissza lettem tőle. Azt imádtam, hogy nagyon talpraesett és magabiztos volt. Egy közös kirándulást A-tól Z-ig lemenedzselt úgy, hogy fiatalabb volt a résztvevők többségénél. Amellett bejött a humora, intelligens volt, és - hiszed vagy sem - elég népszerű.


És mielőtt megkérded, igen, TÉNYLEG nem csak 10 kg plusz volt rajta...

2023. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!