Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 17 év korkülönbség tapasztalat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 év korkülönbség tapasztalat?

Figyelt kérdés

Párom (F) javára van 17 év korkülönbség, úgy hogy én közelebb vagyok a 25-höz, mint a 20-hoz.

Egy olyan embert találtam benne, akit senki nem fog tudni űberelni szeretetben, figyelemben, összhangban, se szexben.

De nyilván már a kapcsolat elején felteszi az ember a kérdést, hogy biztos hogy így tudunk e maradni? Biztos, hogy 2-5-10 év múlva is tudjuk szeretni egymást? Mi van ha én mint sokkal fiatalabb még ki akarom élni magamat?

Mielőtt bárki elkezdene rossz szándékúan kommentálni, mind a kettőnk fejében megfogalmazódtak ezek a kérdések, illetve hogy nem akarjuk leláncolni a másikat.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Személyes tapasztalatokra nagyon kiváncsi lennék.



2023. febr. 2. 20:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ígyis-úgyis rizikós, korkülönbség ide vagy oda. Nem tudom mit kell ezen annyit agyalni.
2023. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
46%

nem müködik.

majd ahogy ő öregszik, annál kevesebbet fog igényelni...

2023. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%

Köztem és a párom közt 15 év van. 3 éve vagyunk szerelmesek. Az elején egy ideig kavartunk, aztán szakítottam, mert azt hittem nem működne... De aaaaannnyira fülig szerelmes voltam bele, hogy nem tudtam túllépni rajta, így 5 hónap után megkerestem, mert nem bírtam nélküle. Azóta együtt vagyunk, egy éve pedig a vőlegényem. Mai napig annyira szerelmes vagyok bele, mintha épp most jöttünk volna össze...😊 Annyira szeretetteljes a kapcsolatunk, amilyet még sosem tapasztaltam és el sem hittem volna, hogy ilyen létezik. Persze nem a korkülönbség miatt, hanem miatta, az ember miatt. De mekkora hiba lett volna a korkülönbség miatt eldobni ezt🥺

Egyébként igen, vannak dolgok amikkel meg kell békélni. Egy kapcsolat kompromisszumokkal jár minden esetben, azt már neked kell eldöntened, hogy neked mi fér bele.

2023. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Ja annyira tökéletes, hogy fél napot gyakorin töltöd :D
2023. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ügyeletes vagyok és épp most, nem pedig fél napon át szabadidőm van, nem is értem, hogy jön ez a kapcsolathoz...
2023. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%

Nekem volt kapcsolatom pont ilyen korkülönbséggel, de csak 19 voltam.

Semmi extra gond nem volt, fiatalos volt, de egy idő után én kiábrándultam. Neki soha nem volt vele egyidős barátnője. Így utólag gáznak találom, hogy 18-19 éves lányokkal találta meg a közös hangot, maga is nagyon gyerekes volt.

2023. febr. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó vagyok, nem írtam, de 4 évig tartott.
2023. febr. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Én nő vagyok, párom 17 évvel volt idősebb, működött. 8 évig voltunk egy pár. A hűtlensége miatt lett vége. De más gond nem volt.

2023. febr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
46%
Tehát kb. 23-24 vagy. Én is hasonló korú vagyok, el nem tudom képzelni, hogy egy ilyen korú emberrel legyen hosszútávú kapcsolatom, jövő. Alkalmi szex az más.
2023. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem lehet általánosítva kijelenteni, hogy működik e vagy sem.

Az összes ilyen kapcsolat külön külön más, nincs ra klisé, hogy A vagy B.

Van akik halál boldogan élik így az életüket 10-enx évig.

De sztem sanszosabb így a hosszú táv, mint a normálnak tekintett korosztályban.

AKik így élnek, boldogok x évig. Akik meg normál kapcsolatosak, azok meg úgy élnek és nem biztos hogy tovább együtt maradnak, hacsak nem kényszerből.

Nem lehet kijelenteni, hogy ez a jobb vagy az.

És mindketőre van millió és egy példa és az ellenkezősej is.

Tehát a nagy korkülönbséges kacspolatok kizárólag a részvevők inellinógenciáján és személyiségükön múlik.

Nyilván azok, akik céltudatosan, mindent öt évre előre betervezetten mereven akarnak élni, nekik más fajta kacsolati szempontjaik vannak.

Nekem soha nem volot szempontrendszerem. Ha valakivel jól éreztem magam, nem filóztam-agyaltam, csak élveztem az illető lányt és kész.

Nem a családmodell életmódot követtem soha. Nme is akartam család-gyerek-ház-hitel életmódot.

2023. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!