Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon csak én gondolom túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak én gondolom túl a barátságunkat vagy tényleg több? (Részletesebben lent)

Figyelt kérdés

A helyzet a következő.

Van egy munkatársam aki egyben nagyon jó barátom. Mikor elsőnek megismerkedtünk mindketten párkapcsolatban voltunk, nem is tekintettünk úgy a másikra. Viszont tavaly augusztusban (ha ezt időhöz lehet kötni) beleszerettem. Több műszakunk volt együtt, többet tudtunk beszélgetni és azóta komolyodtunk, változtunk is mindketten. Az idő folyamán ő még egy régi nagy szerelmével nyüglődött mint "exből barátság", nekem meg azóta is tart a párkapcsolatom. Viszont az aug-dec intervallumban egyre jobban mélyült a barátságunk, már-már annyira, hogy kezdtem azt hinni ő is többet érez.

(Pl: megvárta velem esténként a vonatom, mindig keresett a műszakokban, sokszor mondta azt, hogy szeret, bókolt)

De eközben mindig mesélt az aktuális lányokról akikkel éppen próbálkozott.

Na és akkor most év elején megismert egy lányt akivel elhatározták, hogy elköltöznek.

Nos mióta ez kiderült mindig azt hallom, hogy ő nagyon szeret engem, hogy a munkahelyről is csak én fogok hiányozni meg, hogy majd mehetek látogatni, szervez nekem városnéző túrát stb stb. Egyre jobban érezteti velem azt, hogy különleges vagyok számára:

Például:

Ő nem egy türelmes ember, gyorsan fellehet húzni, az inger küszöbe is alacsony. Szóba került valaki aki hamar kihozza a sodrából azzal, hogy sokat beszél, ott is full random megjegyezte, hogy ha mondjuk én beszélnék sokat azt szívesen hallgatná.


Vagy amikor kiderült, hogy költöznek felhívott, hogy "mit tennék én a helyében", holott úgy voltak a leányzóval, hogy ez egy fix dolog, mert másról sem beszélnek mióta felvetődött ez az ötlet.


Akkor mondjuk ahogy mondja, hogy majd megyek látogatóba. Azt sem kérdésként teszi fel, hanem kijelentésként (tényként kezeli).


Vagy a kedvencem amit nem tudok hova rakni:

Beszélgettünk, tartottuk a szemkontaktust. Volt egy hosszabb csend csak néztünk egymás szemébe mire ő:

Olyan szépek a szemeid. Mondták már?

Annyira meglepődtem, rávágtam, hogy nem.

Mire ő: Nem? Pedig szépek, nagyon szépek.

Én: A mosolyomat mondták màr.

Ő: Igen az is, meg a szemeid is.


Viszont ahogy látom rajta, a leányzoért oda meg vissza van és ő is így látja/érzi, hogy megtalálta az emberét.


Én látok bele többet és amúgy csak egy mély barátságról beszélek, ahol amiket fentebb írtam mind csak kedvesség vagy tényleg több mint ami?


A párkapcsolatomban sem minden kerek és ezt ő is tudja. Arra is gondoltam, hogy eddig azért nem lépett, mert tisztel annyira, hogy nem akart összezavarni a döntésemben. Hogy ha mondjuk lezárom azt magam miatt tegyem ne más miatt. Csak eközben az élet megy tovább, ő meg talált magának valakit.



2023. febr. 7. 05:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval egy hónapja ismer valakit, akivel rögtön elköltözik, közben neked csapja a szelet, emellé még hirtelen haragú, aki nem tudja kontrollálni az indulatait. Igazi főnyeremény!

Szerintem te nem kapod meg a törődést, figyelmet a párkapcsolatodban, ezért azonnal belezúgsz abba, aki ezt megadja neked. Ez a pali tele van red flagekkel, egyet se veszel észre közülük.

2023. febr. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Problémás a csávó,én hagynám.

Eleve neked udvarol,miközben kapcsolatban él,ez már sok.Aztán felmerül az is,hogy ha tényleg annyira odavan érted,miért is nem veled jött össze,miért mással?!Akkor is,ha kapcsolatban vagy,simán szerelmet vallhatott volna,ha úgy akarja.

2023. febr. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát igen. Meglehet, hogy a szerelem elvakít.


Viszont nem, nem azért szerettem bele, mert figyelmet kaptam tőle. A páromtól is megkapom, néha túl sokat is.

Sőt tisztán látom azt is, hogy a párom egy főnyeremény minden tekintetben.

Szimplán kiváncsi vagyok, meg érdekelt, hogy vajon mi ez ami "köztünk van", ha nem is azért, hogy lépjek felé akkor azért, hogy letudjam zárni.


Köszönöm a válaszokat mellesleg!

2023. febr. 7. 08:45
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezd meg miért fogsz hiányozni neki, amikor ezt mondja. Vagy miért szeretné, hogy meglátogasd? Szerintem nyíltan rá is kérdezhetsz, hogy tulajdonképpen csak te érzed-e, hogy van valami vibrálás köztetek. Úgyis elmegy, már tök mindegy, nincs mit elrontani.
2023. febr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kérdezd meg,hogy a te kedvedért ott maradna-e?

Ahogxy az előttem lévő írja, nincs veszítenivalód!

Ha szerelmesek vagytok akkor lépjetek,mert különben "mi lett volna ha..." .

Ezekszerint egyikőtök sem boldog a saját kapcsolatában,különben eszedbe sem jutna más.

Ha pedig nem komoly,akkor köztetek marad,hogy volt egy ilyen beszélgetés és kész.

2023. febr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthagyod a társad és ő is azt teszi, akkor többet szeretne, de addig míg úgy bókol, hogy párkapcsolatban vagy és kijelenteni, hogy ide mész oda mész én még csak figyelembe se venném.

Egyrészt nem kutya vagy, másrészt ő a másik nővel tervez, nem azért mondta, hogy menj, mert többet érez, hanem mint haver/barát egyértelműen.

Egyébként bokolni barátok is szoktak egymásnak, de ha érez is irántad valamit nem olyan erős az, mert akkor már reges rég lépett volna ez ügyben.

Indulatos, hirtelen haragu, de teged hallgatna hát persze, mert nem hallgatott meg reggeltől estig, nincs véleményeltérés tuti téged is leb@szn@. Próbáld ki nyugodtan ne menj el hozzájuk, mondd, hogy nincs időd blabla lehet ki fog akadni, mert nem az van amit ő akar.

1 hónapja együtt élnek miközben már régen is adhatott volna jeleket, hogy tetszel neki és donthettel volna hamarabb.

Két nőt akarna húzni párhuzamosan maximum, ennyi.

És jó ostoba vagy, hogy egyáltalán szóba állsz még vele, semmi különleges nincs rajta, inkább visszataszító mindaz, amit írtál, nem értelek, de komolyan. ☹️

2023. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Bele szerettél egy Férfi barátodba? TE akkor meleg vagy kis balfasz,én biztos nem szólnék olyanhoz aki nekem élőben azt mondaná,hogy szerelmes belém,és eddig nem merte elmondani én menekülnék a meleg elől az tuti,és vége lenne a barétságunknak.
2023. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet lemaradt, lány vagyok.
2023. febr. 9. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!