Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért a csendesebb, visszafogo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a csendesebb, visszafogottabb kolléganőmet próbálják mindig megkornyekezni?

Figyelt kérdés
Jó persze csinos is, én viszont nyitott és jofej vagyok mindenkivel. Velem viszont láthatóan csak haverkodni akarnak. :(

2023. febr. 16. 22:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
53%

"...én viszont nyitott és jofej vagyok mindenkivel...":

Ez a gond: ez nem feltétlen vall komolyságra.

2023. febr. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk pont fordítva van, a nyitott, kommunikatív lányba van belezúzva a fél team. Amennyit én láttam belőle, az alapján rettenetesen jó beszélgetőpartner és nagyon empatikus. Olyan a kisugárzása, hogy az ember meg akar neki nyílni. Nem lep meg, hogy sokan kedvelik, az emberek azt veszik körül aki nem kelt bennük diszkomfortot.
2023. febr. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem itt a döntő hangsúly a külsőn van. Valószínű jobban néz ki.
2023. febr. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
82%

Ezek szerint még mindig fennáll ez a helyzet. Emlékszem a korábbi kérdésedre 1-2 hónappal ezelőtt, abban leírtad, hogy a kolléganőd tipikus jégkirálynő, zárkózott (de határozott), szinte "anti nő" kategória, őt mégis szerelmi célzattal közelítik. Te meg mindenkivel beszélgetsz, nyitott személyiség és harsány típus vagy, feléd mégis csak baráti/haveri/beszélgetős célzattal közelítenek. Jól emlékszem, hogy akkoriban volt egy hapsi is a képben? Akit te szemeltél ki, de mégis a kolléganőd iránt érdeklődött, és ez eléggé bántott?

Amúgy szerintem az lehet az oka (mint akkoriban írták is többen), hogy a kolléganőd titokzatosabb, megközelíthetetlenebb lehet, emiatt érdekesebb, izgalmasabb (kihívás) számukra. Míg te - vele ellentétben - nyitott könyv vagy, és már jóval azelőtt megtudnak rólad mindent, hogy közelebbről megismernének. Emiatt elvész ez a titokzatosság-érzet, nincs igazán mit felfedezni.

Ennek ellenére nem mondom, hogy bújj ki a bőrödből, szerintem maradj továbbra is önmagad, egyszer rád is rád fog találni egy szimpatikus pasi. Lehet, hogy pont egy introvertáltabb személyiség, aki kicsit meg tud majd nyílni melletted.

2023. febr. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
92%
Viszont a régebbi kérdésben nem volt megemlítve, hogy őt csinosabbnak tartod, mint saját magad. Ez is szerepet játszhat a dologban, ha így van, de ezt te tudod igazán megítélni, mennyivel tartod őt csinosabbnak magadnál.
2023. febr. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
37%
Birom en is hogy amig pl egy kismellunek feje is kell állnia barátkozni szerepelni, addigy egy nőies nőnek elég annyi is ha csak némán áll rátapad az összes.
2023. febr. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
59%

nyitott és jofej vagyok mindenkivel..azaz sok pasi van krülötted azt se tudja egy kivülálló ki kivel van, ki ki a tököm...kinek kell ilyen nő egy csomo pasival? Hány irkálhat rá este vagy hánnyal volt barátság extrákkal?

Tudhatja az aki nem ismer? Aztán még ha erre rájátszol hogy jaj képzeld az egyik haverom ezt és azt mondta...na az ember minden kedve elmegy és ugráljon téged körbe a háremed.


A kolléganőd normális és nem 20 pasi veszi körül mert olyan barátkozós.


Na te mész a havercsaj kategoriába a kolléganődre meg rástartolnék.


Ennyi

2023. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
67%

Az alábbi lehetőségek közül az egyik:

- te nem vagy annyira szép

- túl sok vagy, túl harsány vagy, túl sokat dumálsz

- fiúsan viselkedsz (amikor nem a nőt látják benned, hanem a "fiúk közül az egyik"-et meg a havert... pl. káromkodás, csak fiús témákról beszélés, horkantva röhögés, disznó viccek, fiús fogalmazás és beszédstílus, fiús öltözködés, gesztusok... na azt kb. csak akkor viseli el a férfiak nagy része, ha mellette topmodell külsőd van)

2023. febr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
A külső miatt.
2023. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
67%
Ez a külső lesz. Nálunk a munkahelye pont a szürke egerek akik ilyen nyitottak, meg harsányak.Valamit ugye kompenzálni akarnak. Gyakran jönnek sutivel csak úgy... 😂 Kedveskedni, mazaskodni. Mindent is elinteznek, meg ami nem az ő feladatuk azt is, bekell vagodni, a főnöknel meg a pasiknak.Na ki jólnezki ilyenre nincs szüksége. 😀
2023. febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!