Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért a csendesebb, visszafogo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a csendesebb, visszafogottabb kolléganőmet próbálják mindig megkornyekezni?

Figyelt kérdés
Jó persze csinos is, én viszont nyitott és jofej vagyok mindenkivel. Velem viszont láthatóan csak haverkodni akarnak. :(

2023. febr. 16. 22:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
90%
A csendes, titokzatos nő, főleg ha fiatal és csinos is felkelti a férfiak érdeklődését.
2023. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
82%
Sokkal érdekesebb akiről alig tudni valamit, mint az akiről mindent.
2023. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy csinos,ezért olyan haver vagy, akinek nem számít a neme.
2023. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
azért szerintem én sem vagyok csúnya egyáltalán. mindenesetre köszönöm a gonoszkodó kommenteket
2023. febr. 17. 20:34
 25/26 anonim ***** válasza:

Irigykedsz rá miközben nem is tudod, hogy ő akarja ezt valójában vagy sem. Nagyon élvezetes ha több pasi kattan az emberre miközben dolgozna. Ugye? Miért miért,mert szimpatikus nekik.


Amúgy simán az összes pasi a munkahelyeden hasonló típus mint a kolleganőd pl.?

2023. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
És nem mellesleg fentebb is írták, hogy a csöndes nő köré egy legenda szövődik, hogy titokzatos, misztikus, akit a pasik fel akarnak fedezni.
2023. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!