Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20-25 éves visszafogottabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves visszafogottabb fiúk, srácok mi jár a fejetekben ilyenkor, mit jelent ez? Szerintetek? De bárki leírhatja a meglátását.

Figyelt kérdés

Munkahelyen kiszúrtam egy fiút, a testalkata és mindene külsőre szimpatikus/tetszik. Láttam ahogy jön-megy tőlem 3-20 méterre, sokszor ránéztem de ennyi,tudomásom szerint ő talán ha egyszer pillantott rám de ebbe nem vagyok biztos. Közbe láttam hogy menés közben maga előtt nézi a földet általában, sapkát belehúzza a szemébe, nemigen kezdeményez beszélgetést senkivel hacsak nem munkáról van szó(ez utóbbit csak gondolom a látottakból mert nem hallom miről beszélget),jön-megy,teszi a dolgát magában, ha valakivel együtt megy valahova akkor se megy részéről a sok duma inkább hallgat és közbe is sokszor a földet nézi. Ezeket azért irtam le mert utalhatnak a személyiségére, ami meglátásom szerint inkább visszafogottabb, félénkebb.

Szóval így teltek a napok hogy én ha úgy volt megnéztem/ránéztem ő meg csinálta éppen ami a dolga volt, aztán egyszer volt hogy ahol én voltam arra jött szemből messziről, én észrevettem, amikor 5-10 méterre volt ránéztem néztem végig és ő úgy ment el mellettem hogy a földet nézte végig. Aztán aznap ez megismétlődött pontosabban pár órával később én ugyanott voltam csak kicsit oldalra fordulva, ő ugyanúgy ugyanonnan jött, én nem őfelé néztem hanem kb. 60 fokkal odébb mert egy pár méterre zajló beszélgetést figyeltem, nem is néztem most rá hanem csak a szemem sarkából vettem észre hogy jön megint de a beszélgetést figyeltem, amikor mellém ért 1 méterre/elhaladt mellettem hirtelen köszönt nekem, én visszaköszöntem és ránéztem de ő végig a földet nézte legalábbis amit láttam belőle mert köszönés előtt ugye nem néztem rá.

Ezután 2 hétig egyszer se láttam. Ami nem feltétlen direkt dolog mert a munkától is függ nyilván hol van. Aztán újra láttam jönni-menni de mintha direkt nem foglalkozna velem még úgy se mint egy sima átlagos másik emberrel. Mármint mikor elhalad úgymond mellettem (de az is méterekre van tőlem) akkor vagy a földet nézi vagy a másik irányba néz el míg a többi ember rám-rám néz főleg ha én is arra/rájuk nézek. (Max. olyat csinál ritkán hogy miután elhaladt akkor pillant el az "én oldalamra" de az is csak egy pillanat de lehet azért mert nézem nem tudom mert aztán volt olyan is 2-3 alkalommal hogy amikor én pont nem vettem észre hogy arra jön,nem néztem arra akkor a szemem sarkából láttam hogy felémpillant de nem vagyok biztos benne hogy rám nézett-e.) Ha beszélget akkor háttal áll nekem, ha a távolban jön-megy még véletlenül se néz arra amerre vagyok. Egyszer volt hogy olyan helyen voltam pont ahol nem látott előre engem ahogy én se őt, amikor odaért a közelbe akkor reflexből is ránéz az ember a másik félre egy ilyen helyzetbe hogy ki tűnik fel hirtelen, én oda is kaptam a fejem, ő csak felém nézett hirtelen majd egyből de lassabban visszafordította a fejét. De mindeközben olyan lazának tűnik amúgy, beszélgetés közbe támaszkodik vagy játszik a kezében lévő akármivel, tesz-vesz tehát nem tűnik úgy hogy komoly gondolatok,dolgok járnának a fejében vagy aggasztaná/zavarná valami.

Szóval csak beképzelem hogy észrevett mert nekem szimpatikus ő vagy tényleg van valami? Szerintetek?


2018. júl. 11. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van valami. Próbálj meg valahogy beszélni vele. Találj ki valamit és menj oda hozzá. Akár munkával kapcsolatos is lehet, csak legalább pár szót váltsatok. Akkor egyrészt lehet, hogy még több jelet veszel észre rajta, másrészt meg később már könnyebben tudtok szót váltani másról is stb.
2018. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát az biztos észrevett mert fura vagy neki
2018. júl. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ennyiből nem lehet megmondani, picit túlkombinálósnak tűnsz, lehet csak te tulajdonötasz ennek jelentőséget/képzeled be, de lehet simán, hogy szégyellős és tetszel neki.


próbálj beszélgetést kezdeményezni, mosolyogj, köszönj neki, persze ne vidd túlzásba. veszteni valód nincs, lehet valami jó sül ki belőle :)

2018. júl. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. Köszi a választ!


2. Fura? Miért mert nézem az embereket, történéseket amik körülöttem történnek? És megjegyzem ki mit csinál főleg ha szimpi az illető de eleve jobb a memóriám, megfigyelőképességem mint sokaknak?

2018. júl. 12. 00:00
 5/9 A kérdező kommentje:
3. Köszi neked is.
2018. júl. 12. 00:01
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Minek foglalkozol egyáltalán egy ilyen szerencsétlennel?!
2018. júl. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az hogy erről ennyit írtál valószínű látszódhat élőben is, a srác is észrevehette, hogy nézegeted mit csinál.


De vannak olyan srácok akik egyéb okok miatt egyáltalán nem akarnak lányokkal beszélni/ismerkedni. És ezt megelőzendő kerülik a lehető legjobban a kontaktot.


Ezt szerintem érdemes így is hagyni nem kell foglalkozni vele.


Én is ilyen vagyok, rohadt jól megvagyok egyedül, nincs sok energiám / jókedvem / mondanivalóm, hogy kialakítsak még csak ismeretséget is. Mivel ott dolgozom évekig, sokkal jobban élvezem hogy nem kell mindig kényszerbeszélgetéseket vagy valamit beszélnem mindenkivel amikor látom / szünetben, hanem csak köszönök mosolygok, és főleg munkáról beszélek ha kell:)


25f

2018. júl. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez valami sorozatgyilkos lesz... hagyd inkább
2018. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Miért hiszik azt hogy aki nem dumál állandóan az félénk vagy visszafogott ? Lehet csak a töke televan már a munkával és alig várja hogy hazamenjen és lazítson stb.


Kérdező köszönj neki menj oda hozzá szünetekben esetleg ha van lehetőség hívd meg kávéra figyeld a reakcióit (az írádos alapján elég jól megy :D bocsi )

2018. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!