Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire dől el egy férfi, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire dől el egy férfi, és egy nő ismeretségének a legelején, hogy ők valaha lehetnek-e egy pár, vagy sem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vannak olyan párok, akik ismerték egymást régóta mire egy pár lettek, sőt akár barátságokból is lehet szerelem idővel. Illetve van, hogy az ismeretségből hamar párkapcsolat lesz. Miből lehet tudni azt, hogy egy ismeretség sose fejlődhet párkapcsolattá? Miben mások azok az ismertségek, ahol később kialakulhat a párkapcsolat, és mi hiányzik az elejétől kezdve azokból, amikből nem alakulhat ki?

2023. febr. 25. 13:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20%
Külalak: az első 3 msp. döntő. Majd a pénz:): mennyi van/nincs. És ennyi.
2023. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy érzés. Egyik kapcsolatom se olyan volt, ahol eleinte biztos lettem volna abban, hogy vele biztosan nem lesz több. Akivel így voltam, abból valóban nem lett semmi. Persze sokszor abból se, ahol tetszett, vagy vonzott az illető.
2023. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%
A hosszú ismeretség után kialakult kapcsolatokról nincs semmi tapasztalatom. Barátokra, haverokra sose tudtam máshogy nézni. Iskola/munkatársakkal meg elvből nem jöttem volna össze, így sosem úgy néztem rájuk. Én mindig úgymond idegenekkel kezdtem kapcsolatot, szóval olyanokkal akiket nem ismertem régóta, max pár hetes ismerettségek, új emberek az életemben. Mindig ilyenekből lettek kapcsolataim. A férjemet is netes társkeresőn ismertem meg, másik városban élt és egyetlen közös ismerősünk se volt. Összvissz 2,5 hete ismertük egymást mikor összejöttünk.
2023. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik fèl mindíg többet èrez a másik iránt.

Nagyon ritka hogy mindeketten kb ugyanolyan fontosak egymásnak. Ebből kiindulva latolgatni viszont fölösleges. így marad az 50-50%


(Láttam már sok ellentmondásos furcsa dolgot)

2023. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!