Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szégyellem a leendő barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem a leendő barátnőmet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon belezúgtam egy kövér lányba (170/90) aki ráadásul magasabb is nálam. 165 centi vagyok. Nagyon jól érzem magamat vele, a szex is csodálatos. Viszont szégyellem a barátaim előtt felvállalni őt… szerintetek a barátaim nem fognak szétszívatni miatta? 24/F

2023. márc. 1. 18:02
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd ott szegényt,jobbat érdemel tőled.
2023. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
92%
Minek jöttél vele össze, ha szégyelled???? Szerinted nem fogja észrevenni? Ha feltűnik neku, akkor úgy kidob, mint macskát sz.rni.
2023. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen barátok mellé nem kell ellenség! Jól vigyázz rájuk, mert nehéz lesz még egyszer ekkora bunkókat találni!
2023. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
97%
Bezzeg ha a lány szégyellne téged mert alacsony vagy akkor menne a büdös szémétezés... Nagyon gáz vagy. Szegény jobbat érdemel.
2023. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
92%
Sajnálom a barátnődet. Remélem talál valakit aki büszkén röhög bárkit szembe aki lenézi őt miatta!
2023. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
92%
165 centis kertitörpeként örülj hogy egy nőnemű lény hajlandó veled ágyba bújni.
2023. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
91%
Szakíts vele drága, egyébként te azt hiszed, hogy téged a hátad mögött a haverok nem oltogatnak? :)))
2023. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
89%
Szegény lány! Szánalmas vagy! Inkább hagyd békén!
2023. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
20%

Jaj istenem, most le fog pontozni ez a sok álszent. Hasonló cipőben jártam pár éve. Összejöttem egy kövér sráccal, és nekem is nagyon nehéz volt felvállalni, tekintve hogy én sportos is vagyok. Emlékszem, hasonló kérdést talán ki is írtam és cska ilyen fikázást kaptam, mint te most, hogy szakitsak vele meg uuuristen de gáz vagyok stb.

Pedig úgy mentem bele a kapcsolatba, hogy nem a külső a lényeg, és szeretem stb. De végül rájöttem, hogy igenis oka van annak, ha valaki olyan kövér. Ahogy haladtunk előre a kapcsolatban, annál inkább kiutkoztek a különbségek életmódban, rájöttem hogy igazából csak lusta és felelőtlen. Aztán meg sosem akart tenni az elhízás ellen. Erre aztán ráment a kapcsolat.

2023. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
94%
Az életében nem volt semmi nehézség annak, akinek ez komolyan probléma.
2023. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!