Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szégyellem a leendő barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem a leendő barátnőmet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon belezúgtam egy kövér lányba (170/90) aki ráadásul magasabb is nálam. 165 centi vagyok. Nagyon jól érzem magamat vele, a szex is csodálatos. Viszont szégyellem a barátaim előtt felvállalni őt… szerintetek a barátaim nem fognak szétszívatni miatta? 24/F

2023. márc. 1. 18:02
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
71%
Szánalmas vagy
2023. márc. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
78%

Ha ezek tényleg barátok, akkor tudják, hogy fontos neked a lány, és igyekeznek megkedvelni.

Ha nem igazi barátok, akkor megmondod, hogy aki beszöl, annak a kitépett beleivel díszíted fel a bejárati ajtót. Aztán ha nem értik, akkor érdemes átgondolni, hogy mire van nagyobb szükség az életedben: egy rendes lànyra, aki szeret, vagy egy pár gyökérre, akik szándékosan ártanak neked.

2023. márc. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha beleszerettél a lányba, akkor mi a kérdés? 😏

Amúgy ha igaz barátok, akkor örülnek a te boldogságodnak.

Ha meg nem, akkor megint csak nem kérdés ki mellett kell döntened. Nem is értem az ilyen kérdéseket.

2023. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
65%
165 centisen nő akadt neki és nem teszi össze a két kezétxdxdxd
2023. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben a barátaimat szégyellném, és magamat, hogy ilyen emberekkel asszociálok.
2023. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
26%
35-ös, az asszociálás kicsit mást jelent, de amőgy egyetértek veled.
2023. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Büszkén felvállalom az utcán szeretem őt, úgy érzem, hogy az életemet le tudnám élni vele. De a barátaim véleményétől és szekálásától akkor is tartok.
2023. márc. 3. 18:28
 38/48 anonim ***** válasza:
70%
Ne zsibbasz már minket tovább... Tudod azt szokták momdani embert barátjáról...
2023. márc. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%

Én kövér voltam (125kg) mikor a férjemmel összejöttünk. Nagyon hamar egymásba szerettünk. 2 hónapon belül megismertem az egész családját és a barátait is.

Te nem vagy szerelmes ebbe a lányba. Akit szeretünk, azt úgy ahogy van, felválllaljuk család, barátok , az egész világ előtt. Inkább szakíts hogy találjon olyan párt aki megbecsüli.

2023. márc. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem tehetsz hogy alacsony vagy, arról viszont igen, hogy gyökér igen, és arról is hogy gyökerekkel haverkodsz. Milyen barátok azok akiknek egy túlsúlyos csajszit nem lehet bemutatni mert szarrá aláznának vele együtt, és ezért fosol tőlük? Nem érzed hogy ez mennyire gáz? Növessz gerincet.
2023. márc. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!