Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szégyellem a leendő barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem a leendő barátnőmet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon belezúgtam egy kövér lányba (170/90) aki ráadásul magasabb is nálam. 165 centi vagyok. Nagyon jól érzem magamat vele, a szex is csodálatos. Viszont szégyellem a barátaim előtt felvállalni őt… szerintetek a barátaim nem fognak szétszívatni miatta? 24/F

2023. márc. 1. 18:02
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
82%

Jaj 9-es ne add már itt az állszentet !! Ha valakinek nem tetszik a külseje eleve nem jössz vele össze!! Ti meg a kérdezővel egy kapcsolatfüggők vagytok...

Ha nincs ló jó a szamár is elven.. Éppen most nem kaptatok jobbat,de attól nem kell ennyire lesüllyedni..

2023. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
96%
Ezek nem barátok, nagyon max. haverok. Te meg eszméletlen nagy csicska.
2023. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 Hans Pötterman ***** válasza:
96%
Inkább magadat szégyelld, a hozzáállásodat. Hagyd,ne rabold az idejét.
2023. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
83%
Te ugye inkább troll vagy, nem kertitörpe? 😐
2023. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
87%
Csak hiszed, hogy szereted. Ha valóban szerelmes lennél, eszedbe sem jutna a haverok véleményével foglalkozni, hanem örülnél kettőtök boldogságának.
2023. márc. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
25%

Add meg a számát!

Én szarok a többi ember véleményére ha a társamról van szó!


Egyébként van barátnőm szóval felejtős!

2023. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
29%
11, nem voltál akkor még szerelmes.. sokminden tönkre tehet egy kapcsolatot. Nem kell egyből ilyen következteteseket levonni higy kapcsolatfuggo a masik
2023. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
6%

Semmi szégyelni való nincs benne.

Lehet másképp gondolkodnak a barátaid, de légy bátor és vállald fel.

Ha meg viccelődnek veled mond azt hogy "jó oké igen persze"



Őszintén mondva én még azt is szégyeltem 20 évig , hogy hetero vagyok. És bevallom nekem is van egy feleségem akivel remélem sokáig együtt leszünk.

De ne magadért.

Hanem érte vállald fel.

2023. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Miért hívtok kertitörpének? Nem tehetek róla, hogy ekkora vagyok… Nem szeretném ha bántanának miatta és azt sem hogy őt. Ennyi.
2023. márc. 1. 19:21
 20/48 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd ott
2023. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!