Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szégyellem a leendő barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem a leendő barátnőmet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon belezúgtam egy kövér lányba (170/90) aki ráadásul magasabb is nálam. 165 centi vagyok. Nagyon jól érzem magamat vele, a szex is csodálatos. Viszont szégyellem a barátaim előtt felvállalni őt… szerintetek a barátaim nem fognak szétszívatni miatta? 24/F

2023. márc. 1. 18:02
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
0%
Ne vedd magadra, de beszéld meg akkor a barátnőddel, hogy te szereted őt , de adjon tanácsot hogy hogyan vállald fel , mert attól tartassz a barátaid kigúnyolnának miatta és hogy viseld el.
2023. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
85%
Nem érdemled meg. Elképzelted mit érezne ha tudná, hogy szégyelled?? Valamiért ami nem bűn csak külsőségek. Te jó ég.
2023. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
A barátaid gondolom úgy néznek ki, mint a Zoolanderben a férfimodellek.
2023. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel! És keress egy prostit, ne a lányt használd kielégülésre.
2023. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy szemét dolog. Ahogy mondod, hogy te nem tehetsz róla, hogy ilyen alacsony vagy, megeshet, hogy a lány sem tehet róla, hogy kövér. Genetika, pajzsmirigy, pcos, akármi lehet a háttérben. Ismertem olyan lányt, aki egészségesen evett, sportolt, mégsem mentek le róla a kilók. Valakinek ezt a lapot osztották. És attól még hogy kövér (ami szerintem nem rossz tulajdonság), a többi jó tulajdonsága miatt sem szégyellném. És ha a barátaim köcsögösködnek miatta, beszólnék nekik. Senki sem tökéletes. Az a kedvencem, amikor kopaszodó sörhasas de alul piszkafalábas pasik oltogatnak egy csajt, mert kövér. :D tükörbe bezzeg sosem néznek
2023. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt, tudom, hogy problémája van a hormonjaival, de nem akarom őt elveszíteni a barátaim miatt. Így is önbizalomhiányos, nem akarom, hogy rárakjanak egy lapáttal…
2023. márc. 1. 21:18
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szereted akkor nem érdekelné mit fognak a többiek gondolni rólatok.
2023. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, én nő létemre téged szégyellnélek, szóba sem állnék veled.A csaj még lefogyhat, te örökre ekkora maradsz.Ja, nem.Te össze fogsz menni egyre alacsonyabbra, ahogy öregszel.


(Hányok az ilyen féreg emberektől, akik hitegetnek másokat, meg szexelni jó, otthon nyalizik neki, közben meg szégyelli, lenézi a partnerét🤢.)

2023. márc. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%
Miért "barátaid" ezek a férgek?
2023. márc. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%

Szereted a francokat.

Ő se szégyellem, mer alacsony vagy nem?

A barátaid...szép kis emberek lehetnek.

N 30

2023. márc. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!