Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a szeretőmbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szeretőmbe, hogyan szerethetem kevésbé?

Figyelt kérdés
Nagyon beleszerettem, talán még soha nem voltam ennyire szerelmes. Mindig várom az üzeneteit, legszívesebben egész nap vele beszélgetnék! Nagyon szeretem… mit tudnék tenni, hogy ne legyen ennyit a gondolataimban? Elkezdtem más férfiakkal is beszélgetni, hátha elterelik róla a figyelmem, de nem! Folyamatosan rá gondolok! 😞
2023. márc. 10. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
A szex maitt van. A nok altalaban elkezdenek lelkileg kotodni ha meg volt az aktus.
2023. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Talán növessz gerincet és hagyd békén.
2023. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy megszakítod vele a viszonyt.
2023. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos képtelen vagyok megszakítani vele a viszonyt! Alig várom mindig, hogy írjon, nem győzöm kivárni, hogy ne mindig én írjak rá. És az a baj, hogy olyan gesztusokat tesz felém amivel még jobban fokozza az érzéseim iránta. Egyszerűen nem tudom mit csinálhatnék, hogy ne gondoljak ennyit rá! Teljesen rákattantam!
2023. márc. 10. 21:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Így jár az, aki nem bír magával. Én csak azt nem értem srhogyse, hogy ha tetszettek egymásnak minimum, akkor miért nem vagytok együtt, mint egy pár? Mi jó van neked abban, hogy ledegradál szeretői szintre?
2023. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért mert ő is foglalt és én is.
2023. márc. 10. 21:09
 7/14 anonim ***** válasza:

De hát így nem lehet élni.

Tegyük fel szakítottok a párjaitokkal és együtt lesztek.

Szerinted valamelyikőtök nem fogja odavágni a másiknak egy idő után, ha sűrűn vitáztok, féltékenykedtek, hogy:

"Nem bízok benned, hiszen őt is megcsaltad!" ?

Több mint valószínű, hogy igen.

Mire akarod te alapozni a szerelmet ha eleve rondán kezdődött? Az lenne a sima, normális út, hogy egyáltalán nem lettetek volna szeretők! Ennek így nem sok értelme van és valamelyikőtök minimum sérülni fog, de úgy néz ki, hogy inkább te... Jó ez így neked? Eléggé szomorú, hogy nem vagytok lelkiismeretes emberek.

2023. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem így terveztem, hogy bele fogok szeretni, de az érzéseknek nem lehet parancsolni, pedig azt hittem, hogy tudni fogok..
2023. márc. 10. 22:48
 9/14 anonim ***** válasza:

Annyit tehetsz, hogyha úgy érzed, úgy jön le, hogy ő is többet érez, vagy ugyanazt, akkor szakitottok a parjaitokkal és összejöttök, ha nem szeret, vagy nem szakít vele, akkor ne találkozz vele többet akármilyen nehéz is lesz.

A pároddal mindenképp "végezz" mert ha nem teszed jöhet más férfi, akibe belebonyolódsz szeretői viszonyba. És se neki se magadnak nem adsz esélyt komoly párkapcsolatra. Lehet ha szingli leszel, akkor toppan be a hozzád passzoló férfi. Így, kapcsolatban eléggé necces.

2023. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem tudlak sajnálni. Megérdemled a szenvedést.
2023. márc. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!