Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a szeretőmbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szeretőmbe, hogyan szerethetem kevésbé?

Figyelt kérdés
Nagyon beleszerettem, talán még soha nem voltam ennyire szerelmes. Mindig várom az üzeneteit, legszívesebben egész nap vele beszélgetnék! Nagyon szeretem… mit tudnék tenni, hogy ne legyen ennyit a gondolataimban? Elkezdtem más férfiakkal is beszélgetni, hátha elterelik róla a figyelmem, de nem! Folyamatosan rá gondolok! 😞
2023. márc. 10. 19:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki őszintén!

Kicsit hasonló helyzetben vagyok,a pasi foglalt,de én nem mentem bele pont ezért, mert szeretem.

Az ilyen nagyon nehéz,mert amint megvan a testiség,csak még jobban kötődsz hozzá.

Beszélj vele,és szerintem legalább Te szakíts a pároddal.

Mert semmi értelme így,hogy mást szeretsz. Ez szenvedés mindenkinek.

2023. márc. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 acelsziv ***** válasza:
Mi lenne, ha otthon kitálalnál és becsülettel elválnál? Miért kell a férjedet szivatni? Miért lopod az idejét az életéből amikor találhatna magának gerinces asszonyt is és boldog lehetne?
2023. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Sajnos ugyanebbe a helyzetben vagyok. Bele pusztulok a hiányába
2023. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13@ te is nő vagy?
2023. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!