Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerethet e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerethet e a párom jobban mint az exet?

Figyelt kérdés
6 évet voltak együtt abból 3 táv kapcsolat volt.

2023. márc. 12. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

Csak jobban szerethet!

A pasik nagyon élik az újat! Sokkal többet tud jelenteni. Hátra felé csak akkor neznek ha nincs ló.

2023. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt honnan kellene tudni itt bárkinek is? Én pl mindegyik exembe szerelmes voltam, vissza gondolva nem tudok különbséget tenni, hogy pl Bélát jobban szerettem, mint Jencikét. Tény, hogy mindegyikkel más volt, de szerelem volt, azt meg nem szokás méricskélni.
2023. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%

Ha őt szeretné jobban, akkor még vele lenne. Ha a másik szakitott, de ő még mindig szeretné, akkor meg egyedül lenne.

Mit kell ezen agyalnod, mindenkinek van múltja, kivéve a szüzeknek. Ha jobban szerette, ha nem, az már a múlt. A mosttal, meg esetleg a jövővel foglalkozz, ha ezen rágódsz, csak magadat idegesíted, es meg a kapcsolat is rámehet

2023. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!