Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megéri megkockáztatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri megkockáztatni egy ilyen szerelmet?

Figyelt kérdés

Még egyetem elején voltunk együtt, (2 hónapig), azóta eltelt 3 év. Nagy fellángolással kezdődött, ilyen igazi viharos szenvedélyként, nem is működött sokáig, de mindkettőnknek meghatározó volt az életében a másik, nagyon mély titkainkat is megosztottuk. Akkoriban mindketten nagyon gyerekesen álltunk még egy kapcsolathoz, nem mertünk elköteleződni. A szakítás utáni fél évben annyira rosszban voltunk, hogy nem is álltunk szóba egymással. (Évfolyamtárs.) De aztán odajött hozzám, hogy szeretné, ha meg tudnánk beszélni, mert fontos vagyok neki és sokat gondol rám. Megbeszéltük, barátok lettünk. Közben neki lett párkapcsolata, így kicsit eltávolodtunk, de engem minden találkozás teljesen “megbabonáz”, viszont tiszteletben tartottam, nem kerestem többet, próbáltam elengedni.

DE egy buli alkalmával odajött hozzám, és megöleltük egymást, és mondta, hogy iszonyatosan hiányzom neki, nem bír elfelejteni, úgy érzi senkiben nincs meg az, ami bennem, senki nem érti meg úgy és remgeteget gondol rám, hogy mi lehet velem stb…Majdnem megcsókolt, de nemhagytam. Pedig nagyon szeretem én is. Most úgy ál a dolog, hogy jóban vagyunk, néha együtt lógunk. Kulso szemlélők is mondják, hogy én jól rejtem, de egyértelmű, hogy ő oda van értem.

Viszont annyira szépnek, és mélynek érzem ezeket az érzelmeket amik kettőnk közt vannak, hogy rettegek, hogyha összejönnénk, rossz vége lenne, ez az egész kötelék elszakadna stb. Talán jobb ha valami örökre plátói marad?



2023. márc. 14. 19:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
A hűségre is meg kell érni. Hol van olyan, különösen a mai világban, hogy az első szerelem akár csak egy évtizedet is kitart?
2023. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem xsak nosztalgia. Hazassag utan ha elcalnak a felek, idovel akkor is elojon ez a mely kotodos erzes, pedig baromi rossz kapxsolat volt.
2023. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%

Francokat kell, vagy benned van, vagy nincs. Miért is mondják akkor (itt is) feszt, hogy aki megcsal megteszi többször is? Mert a valóságból van, inkább ez az opció a realitás, nem az, hogy megáll.

Hülye példa, de olyan döntés, mint amikor valaki kirabol egy bankot, összeszedi a pénzt és azt mondja többet nem, de hajtja az adrenalin stb hogy nem kéne, mert elkaphatják, de hát izgalmas és kirabol mégegyet meg mégegyet. Ő maga döntötte el, hogy rabolni fog, a pénz motiválja és az izgalom.

De rendben van, többet nem írok már😂.Csak úgy éreztem kifejtem a szerény véleményem ilyen típusú emberekről.

2023. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen megcsalo pasik kivaloan tudnak manipulalni erzelmileg es szepeket mondani.. azert is jott ossze neki sok no , mert a csillagokat is lehazudja a friss uj pnciert sot meg kepes kivarni is .. szereti ha szep lassan tudja behalozni a noket kivaros tipus, de ettol meg a vege mindig ugyan az ott hagy mindenkit.
2023. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35%
Jajj..14- es...még a női oldalt sem érted, de osztod az észt.....
2023. márc. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak az számít, hogy kivel találkozol az életben, hanem az is hogy mikor.
2023. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%
15. Egy megcsalos palinal mit lehet felre nem erteni a szemelyiseget megitelve?
2023. márc. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ti amúgy miért is nem jártok? Olvasgatom itt amiket írsz, ha a csávó szerelmes beléd, és vicaverza, akkor miért nem beszélitek meg és jöttök össze? Vagy jobb inkább tengődni, hogy majd lesz valahogy, vagy a másikra várni, hogy kezdeményezzen. Igen is ha szereted akkor te is nyugodtan menj, és mondd el neki, hogy mit érzel. Mert később bánni fogjátok nagyon.
2023. márc. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!