Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy jó barátomnak hogy beleszerettem valakibe?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, akiről tudom hogy szerelmes belém. Beszéltünk erről, én nem érzek semmit iránta, elfogadta és továbbra is barátok vagyunk, nem hidegült el tőlem, tényleg jó a kapcsolatunk.


Neki volt egy másik hasonló barátnője is akivel elsőnek komolyabb kapcsolatot szeretett volna, de a lány nem

Ott is belement, viszont onnantól hogy a lánynak kapcsolata lett másik fickóval, már nem jó a kapcsolatuk


Mikor mi beszéltünk erről hogy tetszem neki, tényleg teljesen úgy voltam vele hogy nekem nem is kell férfi, sosem éreztem a vágyat egy férfi iránt, szerelmet se, ez 2 és fél éve volt


Viszont most kezdek beleszeretni egy férfiba, tényleg soha nem éreztem ilyet, viszont így félek hogy ha ez a jó barátom megtudja, nagyon megharagszik, mégha jogtalanul is...


Néhány ember kedvéért aki lehúrrogna, nem, ezzel a barátommal soha nem volt köztünk semmi, soha semmi csók, semmi tapi, nuku


Ez egy lassan 3 éves barátság, a férfit akibe kezdek beleszeretni 2 hónapja ismerem kb


Ti hogy mondanátok el hogy a barát ne haragudjon meg?

Nem akarom letagadni a férfit ha majd esetleg rendesen lesz köztünk valami


Jó barátom : 25 év

Férfi aki tetszik:23 év

Én : 22 év



2023. márc. 22. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már ilyen szitukba, ennyit el lehet mondani, a továbbiakban meg ne feltétlenül neki részletezd, hogy mikor épp mi zajlik a kapcsolatodban. Ha meg megromlik vele a barátság, sajnos nem tudsz mit tenni, nem vonulhatsz miatta apácazárdába, vagy nem jöhetsz sajnálatból össze vele.
2023. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Ha igazán jó barát, akkor kulturáltan fog reagálni.


Ha pedig nem így lesz, akkor ne is sajnáld :)

2023. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minél rövidebben és tárgyilagosan mondd el, és ne vele oszd meg se a későbbi örömeidet és bánataidat.
2023. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Tudod, hogy szerelmes beléd, de mégis barátkozol vele? Tudod nagyon jól, hogy szarul fog neki esni, ha összejössz egy másik csávóval. Igen, meg fog romlani a kapcsolatotok, de ne játszd már a hülyét, hogy nem érted miért.
2023. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4-es, te miből olvasol ki olyat, hogy a kérdező játssza a hülyét? Pont, hogy nagyon is tisztában van a szituval. Sajnálja, hogy fájdalmat fog okozni, de ettől még élnie kell a saját életét, viszont emberként/barátként nem akarná eldobni. Ezek a helyzetek ált. nem úgy szoktak kialakulni, hogy vki beléd szeret, te nem viszonzod, de elkezdesz vele barátkozni, hanem fordítva, előbb van a barátság.


Kérdező, az 1-es válaszomhoz még annyit fűznék hozzá, hogyha drasztikusan nem is romlik meg, féltékenykedésre mindenképp lehet számítani.

2023. márc. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
#5 Csak nem szeretem, ha valaki képmutató. A kérdező pont leszharja, hogy fájdalmat okoz a haverjának. A férfi, akibe halálosan szerelmes, ő az egyetlen, aki érdekli a kérdezőt. Ezzel nincs is probléma, meg kell mondani a fiúbarátnak, hogy "Bocs haver, de ez van. Ha nem tetszik, mehetsz, amerre látsz!". Így legalább a srác is tovább tudna lépni normálisan és a kérdező is boldog lehetne a szerelmével. Ez a leglogikusabb dolog véleményem szerint.
2023. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!